Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kezdek összeomlani! Vélemény?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdek összeomlani! Vélemény?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Hosszú lesz, kérlek normális válaszokat, tanácsokat adjatok.


20F vagyok a barátnőm 3 évvel fiatalabb nálam.

Lassan 2 éve együtt vagyunk, nagyon ritkán veszekedünk.

Halálosan szerelmes vagyok belé.

Ha véletlenül elmegy bulizni a barátnőivel én aznap nem tudok aludni, ingerült vagyok, rettegek attól, hogy meg fog csalni (betegesen féltem őt!!!)! Semmi okom nincsen rá, hogy ilyen miatt aggódjak, mert mondta, h nem fog megcsalni és én (na ez most furán fog hangzani) bízom benne.

De amint furán viselkedik én már elkezdek kombinálni, állandóan kombinálok. Ha veszekszünk azon veszünk össze, hogy miért féltékenykedek amikor nincsen okom rá. De én abban a pillanatban teljesen úgy érzem, hogy van valami amit nem mond el nekem. Tudni kell, hogy nagyon jó emberismerő vagyok. A végén persze neki lesz igaza. És kezdőik előröl az egész. Megy bulizni srácokkal ismerkedik Facebook-on levelez másokkal, agyamra megy ezzel a sok "pasizással".

Engem szeret, én alszok ott nála, velem tölti az idejének túlnyomó részét. Akkor miért vagyok ilyen idióta, féltékeny? Rémeket látok állandóan :(

Más is így van ezzel, vagy el kellene mennem egy orvoshoz?

Lassan kezdek összeomlani! Már nem sokáig fogom ezt bírni. Teljesen kikészítem magam a hülyeségeimmel. De nem tudok ellenük mit kezdeni :(

NEM BÍROM :(

A szakítás szóba sem jöhet, mert ettől függetlenül miatta kelek fel minden reggel. Nagyon-nagyon-nagyon-nagyon imádom őt!


2011. jún. 12. 23:21
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
mutass felé kevesebb érdeklődést,és játszd vele azt a játékot,amit ő veled...kölcsön köcsög visszajár...majd csak észbekap...
2011. jún. 12. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

23.42 vagyok, így már kicsit helyénvalóbb. Ha folyamatosan azon kattogsz mit csinálhat, reméled nem csal meg stb stb, akkor nem bízol benne, méghozzá egyáltalán nem. Egy természetes féltékenység kell, nem azt mondom, de amint leírtad ez nálad már abszolút nem természetes, ami a bizalom hiányára utal!

Szerintem hülyeség ez a "megjátszósdi", sokkal többre mész vele, ha leültök és őszintén megbeszélitek a problémát. Persze ehhez nyugodt környezet és pillanat kell, illetve egyikőtöknek sem szabad átmennie olyan stílusba ami már veszekedést szít.

2011. jún. 13. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

édes egyetlen kicsi szívem..a saját agyadra fogsz menni,ha így folytatod és a kapcsolatod fogja bánni..nekem 2 kapcsolatom ment tönkre emiatt..képtelen voltam feldolgozni,hogy más is nézheti,érintheti őt,táncolhat vele..de olyan szinten,hogy egy ilyen este után 41fokos lázzal 200-as pulzussal kerültem kórházba emiatt...azóta van egy új kapcsolatom december óta,de elejét vettem a dolognak és február óta pszichológushoz járok...teljesen jól érzem magam,megfogadom a tanácsokat és tudom hasznosítani...már nem gondolok hülyeségekre,nem érzem,hogy kevesebb lennék,mint azok,akikkel bulizik és tudom,hogy én vagyok az a kiváltságos,akit szeret...és ennyi...

nézz szét a közeledben,biztos,hogy van ingyenes,TB alapú pszichológus..csak annyi,hogy felhívod,kérsz egy időpontot és elmeséled neki,hogy miért vagy ott...nyugi,menni fog...nem ér annyit a hülyeséged h kikészítsd magad..te annál jobb ember vagy^^

20/L

2011. jún. 13. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
Jajjj,de nem bírom ezt a -szerelmem nélkül nem tudok még levegőt sem venni- viselkedést.Azért van benned ez a féltés,mert tudod,hogyha ő nem lesz neked annyi,mert úgy érzed semmit sem érsz nélküle.Állj a sarkadra és ne függj már annyira a csajodtól.Szerezz több önbecsülést,önállóságot és akkor nem fogsz annyit féltékenykedni.Amúgy hagyd abba a féltékenykedésed,mert az őrületbe kergeted azt a szegény csajt.
2011. jún. 13. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

Uccsó előtti: köszönöm! :)


Uccsó: Igazad van és nincs is...


Mert: Imádom őt, nem akarom elveszíteni, vele akarom leélni az életem, ő a tökéletes pár számomra!

De simán szerezhetek minden ujjamra új csajt... De nem akarok, nekem ő kell! :)

2011. jún. 13. 00:55
 16/23 anonim ***** válasza:
Ha annyira jó pasi vagy,mire ez a nagy féltékenykedés? :D
2011. jún. 13. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

09:17-nek


A féltékenység nem azon múlik,hogy ki menyire jó pasi...kicsit nőjjél fel,aztán írd az értelmes hozzászólásaidat!

2011. jún. 13. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

10.51

Elég felnőtt vagyok én,ne aggódj :D


Ha valakinek van egy nagyon jó külseje,akkor nem kell annyira féltenie a barátnőjét a csúnyább pasik flörtölgetéseitől.Mondjuk az igaz,hogy egy csúnyább pasi is lehet sármos.A féltékenykedés persze fejben dől el,de ha van egy jó külsőd és szeret a barátnőd nem fogja a csúnyábbak társaságát keresni.Minek tenné?Van egy jó pasija.Persze vannak olyan lányok,akiknek ez sem elég és kalandoznak.A bizalomhoz tehát kell egy megbízható társ is.

Kérdező ne aggódj,ha a barátnőd szeret,nem fog elhagyni,bízz kicsit jobban benne.Ha meg nem szeret és félrelép,jobban is jártál.Akkor majd úgyis szerezhetsz tíz ujjadra másik nőt.

2011. jún. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Haver,szakíts! keress egy nyugisabb csajt,mert különben be fogsz golyózni.Nekem van egy érzésem hogy itt egy másik srácok(ok)vannak a dologba :D lehet,hogy egy rohadt nagy ribanc a hátad mögött..kicsit kutakodj és aztán lépj. 19/f
2011. jún. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

10:51

Már megint hülyeséget írtál...

Mindig is voltak,vannak,lesznek jobbak az aktuális párunknál,ha ő tűnik a legtökéletesebbnek akkor is.

2011. jún. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!