Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Topictalálkozó - kit érdekelne?

Silber kérdése:

Topictalálkozó - kit érdekelne?

Figyelt kérdés

Első körben kérném az esetlegesen idetévedő moderátort, hogy ne törölje a kérdést annak ellenére, hogy nem megoldandó problémával kapcsolatos a kérdés. Azonban a specifikusságára való tekintettel más topicban NINCS létjogosultsága.


Tisztelt fórumtársaim! A minap az jutott eszembe, hogy a közeljövőben megejthetnénk egy "topictalálkozót". Többetekkel már évek óta járok ide, adjuk a válaszokat és tanulunk egymástól, jó lenne megtudni miféle embereket rejtegetnek a hozzászólások. Úgy vélem nem csak kellemes, de hasznos időtöltés is lenne egyben (kapcsolat- és közösségépítés). Mindez persze nem rúgja fel az oldal alapvető filozófiáját az anonimitásról, hiszen többen saját akaratunkból vállaljuk a nickünket.

Én személy szerint a Dunaújváros-Székesfehérvár-Budapest, illetve Tiszaújváros-Miskolc-Budapest háromszögekben tudnék elsősorban mozogni, az időpont a speciális munkabeosztás miatt változó, de nem megoldhatlan.

Úgy vélem, ha 10-12 ember jelezné a részvételi szándékát megejthető lenne.



2015. okt. 19. 18:34
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:

Csatlakozom Wadmalac válszához, mintha csak én írtam volna. :-)

Nincs köztünk egy pesti, aki tudna segíteni?

Az idő meg fogy...


DeeDee

**********

2015. dec. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 Hardy Weinberg ***** válasza:
Nem fővárosi vagyok, de még a végén én is odacsábulok.
2015. dec. 1. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 A kérdező kommentje:

Na akkor, mivel senki nem jelölt meg helyszínt, önkényesen kijelölöm a Café Alibi-t, habár még senki nem járt ott.

Közel van hozzá mind busz, mind a (hármas) metró, ezen felül mivel "középen" található, senkit sem ér hátrány utazás szempontjából.


Cím:

1053 Budapest, Egyetem tér 4.

2015. dec. 3. 06:51
 34/49 A kérdező kommentje:
Valamint a szombati (december 5.) napot, déli időponttal.
2015. dec. 3. 06:52
 35/49 Wadmalac ***** válasza:

Egyelőre jónak tűnik.

Csak nálam sajnos napi szinten változik a program.

2015. dec. 3. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 anonim ***** válasza:

Úgy tűnik, a GYK sem a régi. Bejelöltem az értesítést új válasz esetére, de ez elmaradt. Így csak ma néztem rá újra abban a hiszemben, hogy nincs új fejlemény.

Ha jól értem, zömében nem fővárosi társaság lesz. Én az vagyok, sajnálom, gondolhattam volna, hogy kell egy hely. Az Alibi szerintem megfelelő, a hellyel lehet gond, ha sok egyetemista lesz ott. Ez esetre ott a tér másik étterme, a VénDiák.


Aki nem teljesen ismerős errefelé, a megközelíthetőség: Keletiből, Kelenföldről 4-es metró, Nyugatiból 3-as metró, Déliből 2-es metró, Deák téren 3-ra átszállással. Ezen túl 49, 47 villamos. Mind a Kálvin téri megálló. Onnan nyílik a Kecskeméti utca (egy Hotel zöld emeleti folyosója ível át fölötte), az utcán 250-300 m az Egyetem tér. A Jogi karral szemben állva baloldali háztömbben egy keskeny bejárat.


Én sajnos délre nem tudok odaérni, remélem 2 fél 3 felé még ott találom a (minél nagyobb, és legalább két hölgytaggal rendelkező) társaságot.

Üdv: Glifa

2015. dec. 3. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 anonim ***** válasza:

Bocsi, én a héten nagyon el voltam havazva, és még ma is sokat dolgozom. Holnapra is lehet, hogy lesz pluszmunkám, egyéb programom pedig teljesen biztosan. Úgyhogy sajnos ezt a találkozót most kihagyom. :(

Remélhetőleg majd legközelebb már nem... :)

2015. dec. 4. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 Wadmalac ***** válasza:
Hát, mint jeleztem is, nálam sem 100% még, ma is elvileg szabadságon vagyok, gyakorlatilag meg berángattak melóba. És még nem látom a végét, lehet, hogy holnap is annak a bizonyos orálisan kezelt tagnak a rossz végén leszek.
2015. dec. 4. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 anonim ***** válasza:

Jó lenne, ha jelezné, aki biztosan jön. Én egy programot hagyok ott emiatt, kár lenne, ha hiába tenném.

Továbbá az a hely egy diáktanya, valamiről fel kéne ismernünk egymást.

Glifa

2015. dec. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 anonim ***** válasza:

Kis késéssel - kb negyed óra a vonat miatt - de megyek.


A felismerést illetően egy javaslat.

Régebben volt egy társaság, és rendszeresen taliztunk.

A szervező vett egy adag olcsó, műanyagból hajtogatott kitűzőt, s érkezéskor mindenki megkapta a saját nevére szóló példányt.

Az érkezőket meg a szervezőnek kellene fogadni egy GYK feliratú táblával.


DeeDee

*******

2015. dec. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!