Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Topictalálkozó - kit érdekelne?

Silber kérdése:

Topictalálkozó - kit érdekelne?

Figyelt kérdés

Első körben kérném az esetlegesen idetévedő moderátort, hogy ne törölje a kérdést annak ellenére, hogy nem megoldandó problémával kapcsolatos a kérdés. Azonban a specifikusságára való tekintettel más topicban NINCS létjogosultsága.


Tisztelt fórumtársaim! A minap az jutott eszembe, hogy a közeljövőben megejthetnénk egy "topictalálkozót". Többetekkel már évek óta járok ide, adjuk a válaszokat és tanulunk egymástól, jó lenne megtudni miféle embereket rejtegetnek a hozzászólások. Úgy vélem nem csak kellemes, de hasznos időtöltés is lenne egyben (kapcsolat- és közösségépítés). Mindez persze nem rúgja fel az oldal alapvető filozófiáját az anonimitásról, hiszen többen saját akaratunkból vállaljuk a nickünket.

Én személy szerint a Dunaújváros-Székesfehérvár-Budapest, illetve Tiszaújváros-Miskolc-Budapest háromszögekben tudnék elsősorban mozogni, az időpont a speciális munkabeosztás miatt változó, de nem megoldhatlan.

Úgy vélem, ha 10-12 ember jelezné a részvételi szándékát megejthető lenne.



2015. okt. 19. 18:34
1 2 3 4 5
 21/49 A kérdező kommentje:
*5-6.
2015. nov. 21. 12:13
 22/49 anonim ***** válasza:

Létezik még a Pilvax kávéház?

Stílusos lenne... :D

2015. nov. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 anonim ***** válasza:

<de ő "fórumtársakat" említett, nemekről nem szólt>


Igen, tudom, de előttem csak pasik írtak, ezért kérdeztem. :)

(Vagyis izé, _valószínűleg_ mind pasik, mert ugye nem tudhatom mindig... Egyszer-kétszer már nyúltam mellé a nemek meghatározásával. :D)


.......


Helyszínre én nem tudok javaslatot, de Bp. lenne a legjobb. (Mármint a saját lakhelyemen kívül, de az ugye szóba sem jöhet. :D)

A dátumra meg vagy írhatna ide mindenki, hogy jó-e, vagy csináljunk egy Doodle-táblázatot. (Ahhoz kellenek emailcímek, úgyhogy privátban kellene lerendezni. Meg szerintem amúgy is ezután már mindent.)


.......


Juli, örülök, ha jössz, legalább nem leszek egyedül nőnemű. :)

(Feltéve, ha tényleg eléggé besózódom addig. :D)

2015. nov. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 anonim ***** válasza:

Én is örülök, ha megismerhetlek személyesen is, de nem csak a női szolidaritás miatt, amiben egyébként sem hiszek. :D

Ha nyélbe tudom ütni a decemberi utazást, szívesen mennék, de talán - legalábbis nagy vonalakban - meg kellene határozni, hogy milyen érdeklődésű tagtársakkal találkoznánk szívesen.

Nem hiszem, hogy a tanár, a nyelvész vagy a fizikus örömmel látna egy "ufót láttam tegnap", "szellem jár a házunkban" "lehet, hogy boszorkány vagyok?" vagy egy "gyertek, híveim, kebelemre" többségű társaságot.

Ezek persze csak kiragadott példák, akinek nem inge... :)

2015. nov. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 Hardy Weinberg ***** válasza:
Én még mindig tartok attól, hogy milyen közös témát találnák, mert el lehet viccelődni a kedvenc gyakoris kérdésekről, de ez hamar unalmas lesz.
2015. nov. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 anonim ***** válasza:

Juli, ne aggódj. Silber szándékosan ebbe a kategóriába tette a kérdést (lásd a kérdés utáni 2. mondatot :P), tehát nyilvánvalóan a Tudományok válaszadói a célközönség, nem az ufós-ezós-izés felhasználók.

Ettől még mondjuk fogalmam sincs, mit kezdhet egymással például egy fizikus meg egy nyelvész, de nem baj. :D

Ekkora létszámnál már úgyis szokott lenni egy-két hangadó, vagy kialakulnak kisebb csoportok.

Mi meg majd figyelünk, vagy legfeljebb szerényen mosolygunk valamelyik sarokban, és egy óra múlva udvariasan olajra lépünk. (Ez vicc akart lenni. :D)

2015. nov. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 Wadmalac ***** válasza:
Hát a decemberi fizu nekem már igen jól jönne, vagyis dec. első hétvégéje lenne ideális (péntek este már játszik).
2015. nov. 23. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 A kérdező kommentje:
Tehát, ötletek helyszínre?
2015. nov. 27. 23:48
 29/49 A kérdező kommentje:
Látom alábbhagyott az érdeklődés.
2015. nov. 29. 15:31
 30/49 Wadmalac ***** válasza:

Az nem, csak saját ötletem helyszínre nem budapestiként nemigen van, időponthoz meg megpróbálok alkalmazkodni.

Nekem elvileg dec.4-5, 11-12 megfelelne, hét közben a sűrű meló miatt elég esélytelen.

2015. nov. 30. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!