Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Szkeptikusok! Létezik evolúció...

Szkeptikusok! Létezik evolúció? Érvek az evolúció ellen?

Figyelt kérdés
Jöhet érv mellette is, minden válaszra kíváncsi vagyok.

2014. okt. 3. 11:59
1 2 3 4 5 6
 51/60 Wadmalac ***** válasza:
100%

Azért, mert a C14 bomlási idejénél messzebbre nem lát, kb. 40.000 évnél régebbi leletekre használhatatlan, ott már a háttérsugárzás több, mint az izotópé és lehetetlen pontosan mérni.

Azért valamit vegyél már észre, nem okoskodó tudatlan emberkékkel vitatkozol itt, hanem sok évtizednyi, sőt évszázados, ellenőrzött, bizonyított tényekkel. Sajnos te magad meg EGYETLEN hiteles cáfolatot nem tudtál felhozni, de tovább erőszakoskodsz.

Ne csodálkozz, ha erre sokan ráunnak és a végén már "kussolj hülyegyerek" jellegű válaszokat kapsz.

Még kulturált vitapartnerek esetén is előbb-utóbb ezt kapja az, aki a civilizált szóból nem ért.

2014. okt. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/60 anonim ***** válasza:
100%

"És valaki leírná nekem, hogy konkrétan melyik élőlényből melyik élőlény keletkezett?"


Itt nem tudom mire gondolsz pontosan. A leletek nem úgy maradtak fenn, ahogyan a Jégkorszakban Sid elsétel a jégbarlangban előttük.

2014. okt. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/60 anonim ***** válasza:
100%

Talán az a probléma a Kérdezővel, hogy a konteot rögtön elhiszi, a bizonyított tényeket vonja kétségbe.


"Szerintem inkább te vagy a "buta" mert elfogadsz valamit amit megtanítottak neked,"


Megtanították nekünk, hogy a hálózati feszültség (230 V) veszélyes. Vagyunk olyan "buták", hogy nem pisilünk bele a konnektorba.

A konteo kérdést már kitárgyaltuk:

http://www.gyakorikerdesek.hu/tudomanyok__egyeb-kerdesek__57..

Meg egy másik, hogy tisztább legyen a dolog:

http://www.gyakorikerdesek.hu/tudomanyok__egyeb-kerdesek__55..


*****

A C14-es kormeghatározásról még annyit, hogy azt az időt mutatja, amikor az adott szerves anyag, vagy csont, kagylóhéj az élet körforgásából kikerült.

Egy lábnyomra alkalmazni értelmetlen.

2014. okt. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/60 Tom Benko ***** válasza:
Ah ja, forbiddenhistory.com... No, ettől még kevésbé lett megbízható.
2014. okt. 18. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/60 A kérdező kommentje:

53#


Annak a mondatnak vessző van a végén...

2014. nov. 10. 19:12
 56/60 A kérdező kommentje:
És a C14-ben igazatok van utána néztem tényleg csak pár ezer év a bomlási ideje.
2014. nov. 10. 19:13
 57/60 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező úgy tűnik unatkozol! Mesélek valamit.

Mikor feltetted a kérdést éppen vadászidény volt a kreásokra. A kreacionisták általában hullámokban támadnak. Valószínűleg mikor pénzt kapnak külföldről. Ilyenkor jól ellátjuk a bajukat, aztán hónapokig nyugton vannak.

Honnan potyog ez a trutyi?

A lenyúló szekták pénzelik őket Jehovások, Prasnya Riska, Hitgyüli, stb..

Nagy üzlet az emberek becsapása. A sok nem elég, így Magyarországon is terjeszkedni akarnak.

Miért dől be nekik ennyi ember?

Nézd meg ezeket a videókat, és kombinálj!

http://www.youtube.com/watch?v=n7HjJ80ddsg

http://www.youtube.com/watch?v=xTrU3VHeSpY

Mi kevesebbet kaptunk az ólom-tetraetilből. Az a fránya jövedéki adó a benzinen takarékosságra kényszerített minket. De ahol a PCB, és az ólom együttesen sok szürke agysejtet pusztított, ott vallásos maszlagokkal sok embert lehet kizsebelni.

2014. nov. 12. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/60 A kérdező kommentje:
Nem vagyok Kreácionista, és nem szeretem a Jehovistákat. Szimplán kíváncsi vagyok.
2014. nov. 14. 12:22
 59/60 A kérdező kommentje:
Bár ezt párszor már érzékeltettem...
2014. nov. 14. 12:23
 60/60 anonim ***** válasza:
100%
Akkor próbálj meg jobban odafigyelni a bizonyítékokra, amit írtunk, és ne dőlj be a beugratós cikkeknek, amit viszont te hoztál.
2014. nov. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!