Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Szkeptikusok! Létezik evolúció...

Szkeptikusok! Létezik evolúció? Érvek az evolúció ellen?

Figyelt kérdés
Jöhet érv mellette is, minden válaszra kíváncsi vagyok.

2014. okt. 3. 11:59
1 2 3 4 5 6
 41/60 A kérdező kommentje:

[link]


Hamisítás, igaz?

2014. okt. 10. 11:59
 42/60 anonim ***** válasza:
90%

Érdekes, hogy lábnyomoknál működik a kormeghatározás és vannak több száz millió éves leletek, bezzeg, ha evolúcióról van szó, akkor a módszerek csak kamuk és az egész bolygó csak pár ezer éves...


Annyira szánalmas vagy, hogy az már nekem fáj. :)

2014. okt. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/60 A kérdező kommentje:

Ha olvastad volna amit írok, tudnád, hogy egy szóval sem mondtam, hogy a föld csak pár ezer éves.



Ennek most mi köze van az egészhez?

2014. okt. 10. 12:19
 44/60 A kérdező kommentje:

Egyébként érdekes, hogy tagadjátok amit mondok, de ellen érvek helyett egy egy sértést tesztek a személyiségemre. Viszont állítom, hogy semmivel sem vagytok többek nálam...

(Ha többek lennétek akkor valószínűleg nem engem sértegetnétek, hanem inkább érvelnétek)

2014. okt. 10. 12:22
 45/60 anonim ***** válasza:
71%

Sokkal sokkal többek vagyunk nálad.

Épp ezért unjuk, hogy hozzád hasonló hülyékkel vitázzunk.

Fölösleges energiapazarlás, mert úgysem tudod/akarod felfogni amit mondunk.

Sértegetni meg kevés energiába kerül és jó móka.

2014. okt. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/60 anonim ***** válasza:
96%

Azzal azért ugye tisztában vagy, hogy 3-600 millió éves leletek korát nem lehet C-14 méréssel meghatározni? Aki ezt állítja, az hazudik. De azért nice try, legközelebb próbálkozz valami olyan oldallal, ahol legalább nem a 4. sorban félkövérrel írva állítanak ilyen egetrengető baromságokat.

Egyébként meg lettek írva érvek, csak voltál olyan kedves és ignoráltad őket. Ha valaki befogja a fülét, mikor beszélsz hozzá, akkor abbahagyod a beszédet. Ha minden egyes értelmes hozzászólást figyelmen kívül hagysz 4 oldalon keresztül, akkor mégis milyen eredményt vársz?

2014. okt. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/60 Tom Benko ***** válasza:
94%
@41: Nem, van közte fotosop is... A cikkből kimaradtak a források linkjei, pótold őket, mert így megbízhatatlan.
2014. okt. 11. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/60 Hardy Weinberg ***** válasza:
100%

""Annak hogy nem dőlt meg az evolúció, biztos

vagyok benne, hogy voltak gazdasági okai is"

??????

Tudod hány milliárd forint van az autóiparban? Na, akkor most beszéljünk az evolúció-iparról. Ja,

hogy ilyen egyáltalán nincs?"


Nemrég beszéltem egy barátommal, és felhívta a figyelmemet rá, hogy a kérdezőnek igaza van, van, "evolúció-ipar, és elég komoly gazdasági érdeke, hogy ne dőljön meg az evolúció-elmélet; csak mi szemérmesen mezőgazdaságnak hívjuk ezt az "evolúció-lobbit".

Ha pedig megdőlne az evolúció, még az is kiderülne, hogy a Földön termelt haszonnövényeink, például búza vagy kukorica, nem is léteznek, és a tenyésztett állataink is csak a fantáziánk szüleménye.

2014. okt. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/60 A kérdező kommentje:

46#


Miért, is nem lehet C14-es vizsgálattal megállapítani egy leletről, hogy hány éves? Akkor is meglehet ha több százmillió éves. És valaki leírná nekem, hogy konkrétan melyik élőlényből melyik élőlény keletkezett?

2014. okt. 17. 12:19
 50/60 A kérdező kommentje:

47#

A források ott vannak az oldal alján...

2014. okt. 17. 12:20
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!