Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » 8. os vagyok, mindjárt felvéte...

8. os vagyok, mindjárt felvételiznem kellesz, még elképzelésem sincs hogy melyik suliba akarok menni, nem tudom hogy mihez értek, nem tudom hogy merre tovább! segitesetek, most mihez kezdjek? :S

Figyelt kérdés
2010. jan. 9. 15:12
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

De ha nem tudja, hogy milyen irány érdekli, akkor szakközépet sem tud választani. Szerintem igenis érdemesebb gimnáziumba menni, ha mindenképp tovább akarsz tanulni. Ha nem vagy benne biztos, akkor jobb a szakközép.

De ha enm akarsz továbbtanulni, akkor ne menj gimnáziumba, mert minek.

De minek kérdezel? Úgysem tetszik, amit mondunk. Most azt mondom neked, hogy menj ügyvédnek annak mész, vagy mi?

2010. jan. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Mihez kezdjél? Dönts. Ennyi.
2010. jan. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:

gyere te is a than károlyba!

Ide sok buuuzi, és zsidó jár!

Azok valóak neked!

2010. jan. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

így 8.ra csak kialakult benned vmi az egyes tantárgyakkal kapcs. Nyiván egyik-másik jobban bejön, és eltudod magad képzelni magad abban a szakirányban, akkor mehetsz szakközépbe. Onnan is bőven be lehet jutni egyetemre, főiskolára. Ha absz gőzöd sincs, akkor menj gimibe. De meg is nézhetsz pár sulit nyíltnapon. Még a végén megtetszene vmi szakma:))

Az meg hülyeség hogy szakközépből nem lehet felsőoktatásra menni.


Én vegyipari szakközépbe járta/járok. Most technikus vagyok. Simán volt annyi pontom hogy bejussak ELTE-re, de a BME-hez is elég volt:))

Emellet több osztálytársam ment el egyetemre/főiskolára, hiáb ők is szakközepesek voltak, és nem mondanám hogy mindenki szakirányon maradt.

A szakközép rengeteg pluszt tud nyujtani egy gimivel szemben, hidd el. Főleg ha szakmán belül tanulsz tovább.


Ha mégse, akkor is lesz egy szakma a kezedben, ami akármikor jóljöhet még:))

2010. jan. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

17:55 nagyon szépen köszönöm:)

17:54 te egy nagyon sötét,primitiv,bunkó paraszt lehetsz!!!

attól még hogy te olyan b*zi iskolába jársz,és a homibarátaid biztosan el is ismernek ott,nagyon boldog ember lehetsz!!!!merem feltételezni,hogy az a k*csög zabi iskola vmi gyűjtő a te fajtádnak:P

jah és ne vok zsidó!!qrva @nyád!!!!ne hasonlits össze magaddal!!!

egyenként akasztanám fel az olyanokat,mint amilyen te vagy!!!!te mocskos sz@rházi nyomorult s*ggfej!!!!

menj,és irogass olyanoknak,akik rörhögnek(és még értékelik is) a te visszamaradott,primitív,bunkó állat, zsidó fajtád poánjain!!!

-.-'

2010. jan. 21. 17:17
 16/17 anonim válasza:
Én is nyolcadikos vagyok. Nem vagyok kitűnő, de nálam csak gimi jöhet szóba... vagy gimi vagy nem is járok iskolába : D ez a két választás. : P
2010. jan. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
:DD:P
2010. jan. 22. 13:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!