Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Hogyan alkalmazzam a vonzás...

Hogyan alkalmazzam a vonzás törvényét?

Figyelt kérdés
Hiszek benne hogy létező dolog.Megnéztem a filmet és netten is sokat olvasgatok róla.Elhatároztam hogy alkalmazni fogom hátha javul az életem és a családom és barátimnak is .Elvileg elég csak elképzelni hogy mit szeretnék pontosan képzeljem el hogy hogyan is történne ? Lefekszem az ágyba és képzelődjek ? Addig amíg nem történik meg ? Sokat írnak beszélnek róla de pontosan mit kell csinálni az nemigazán.
2009. dec. 19. 23:36
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
Ha egy ilyen szájbarágós filmből sem érted a lényeget, akkor nem hiszem, hogy valaha is működni fog neked az egész...
2009. dec. 19. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez hogy kerül a tudományokhoz???
2009. dec. 19. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
60%
az egy humbuk. :|
2009. dec. 20. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ha igaz lenne, akkor mindenki a pénzben úszna, boldog lenne, stb...
2009. dec. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Hehe,én minden nap képzelődöm és soha nem vált még valóra....
2009. dec. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
A vonzás törvénye butaság. Ne higgy benne.
2009. dec. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
47%

Látom itt nagyon sokan ismerik a vonzás törvényét, és mind beakarja mesélni neked h hülyeség. Tudod mit segítek neked. Kb 5 könyvet olvastam el ezzel kapcsolatban és eléggé sok mindent tudok róla.De ebbe most nem menjünk bele...

Mivel 6-an mondtak neked értelmetlen kommentet, ezért 6 kérdés feltehetsz a vonzás törvényével kapcsolatban és ha tudom akk megválaszolom/elmagyarázom. De csak emailben! Ha nem fogsz tudni emailt küldeni az már pech.

2009. dec. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
uristen a film olyan mint a teleshop: órákig mondogatják benne ugyanazt.......
2011. ápr. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!