Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Kb.2 hónappal ezelőtt volt a...

Kb.2 hónappal ezelőtt volt a tv ben egy adás a teremtés vagy evolúcióról, ez valamelyik tudományos csatornán volt. Kellene egy link erről a videóról?

Figyelt kérdés
Amit tudok róla egy rokkant ember kutatott ebben az ügyben és az egész életét erre szentelte, egy elektromos rokkant székben ült és így mesélte felfedezéseit. Nem az elejétől láttam de visszavezette egészen a csillagok felrobbanásáig és a fekete lyukak keletkezéséig az evolúciós elméletét.
2012. ápr. 17. 22:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez elég zavaros... abiotikus evolúció? Ilyen nincs. Vagy te értettél félre valamit, vagy összemosódott benned pár kifejezés (természetesen "fejlődés" értelemben szokás használni ezt a kifejezést, de az nem ugyanaz, mint a biológiai értelemben vett evolúciós modell). Ez inkább csillagászati felfedezések, asztrofizika. Hogy ki mesélhette, nem tudom, nagy ember és "elektromos rokkant székben ülve mesélni a felfedezéseit", az lehet Hawking professzor, bár elég merész egy műsor lehetett, tekintve, hogy ő csak beszédszimulátorral tud kommunikálni. Sajnos nem láttam, így nem is tudom, mire gondolhatsz. Semmi más nem rémlik?

(Felteszem, ha TV-ben adták le, nem sok linket kapsz az adásról, talán az YT-n egy angol verzió fent van, de erősen kérdéses az is.)

2012. ápr. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem erre gondolhattál: Curiosity - Hawking - Van-e teremtő?


http://www.youtube.com/watch?v=voNYyJGpRzc

2012. ápr. 18. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a felvilágosítást, de a címére emlékszem az ez volt.

Tehát akkor lennie kell ilyennek.

2012. ápr. 18. 12:39
 4/4 A kérdező kommentje:
Elnézést mindenkitől, egy másik címre emlékeztem amit közben megtaláltam TEREMTÉS VAGY EVOLÚCIÓ a címe tehát van ilyen. Viszont a link amit kaptam az, az amire gondoltam, KÍVÁNCSISÁG VAN E TEREMTŐ, nagyon szépen köszönöm.
2012. ápr. 18. 12:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!