Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Hogyan lehetett volna nagy...

Hogyan lehetett volna nagy biztonsággal túlélni a Titanic katasztrófáját?

Figyelt kérdés
Tehát most így a szobából végiggondolva, mit tettél volna,ha ott vagy, de nem jut mentőcsónak?

2012. ápr. 16. 08:45
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
97%
Sehogy. A jeges víz gyorsan megöl. Tutajszerű szerkezetet sem tudtál volna barkácsolni, de azon is gyorsan kihűlsz.
2012. ápr. 16. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
65%
Hányan meghaltak most pedig nem jeges víz volt és a part közelében voltak!
2012. ápr. 16. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Tehát akkor nincs az a "Bear Grylls módszer",ami itt segített volna,ezek szerint.
2012. ápr. 16. 10:14
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
az étkezőben hatalmas vastag fa asztalok voltak!én azzal próbálkoztam volna!ha másban nem is abban segített volna hogy ne a hideg vízben legyek,aztán várni a csodára!mindenképpen javította volna a túlélési esélyeimet szerintem
2012. ápr. 16. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

Felkapaszkodtam volna valamire és vártam volna, hogy kimentsenek. És persze imádkoztam volna, hogy az örvény ne rántson le.

... nem hinném, hogy amikor süllyed egy hajó, nekiálltam volna kipakolni az étkezőt :D

2012. ápr. 16. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
90%
én vittem volna egy felfújható gumi csónakot.
2012. ápr. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
hát én pedig nekiálltam volna!:)
2012. ápr. 16. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
A felfújható gumicsónakot nem borítja fel egy hullám?Ha még ki is vesszük azt a tényt,hogy mikor elsüllyedt, az szintén hullámokat generált.Még ha fel is tud az ember kapaszkodni rá,miután elsüllyedt.
2012. ápr. 16. 10:40
 9/26 anonim ***** válasza:
A felfújható gumicsónakkal inkább az a baj, hogy először is ki kell hoznod a kabinodból (ami esetleg már víz alatt van), aztán fel kell fújni. Közben természetesen rengetegen özönlenek majd oda, hogy hadd üljenek bele.
2012. ápr. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

1. ajtót bármit vizbe dobni, és valami hasonló tárgyat találni

2. valami olyat felkapni amivel hangott tudok adni

3 ajtófélére rá fekszek (legalább nem a jeges vizben vagyok) a másik tárgyall elevezek kicsit meszebb a hajótól az örvény miatt

4 minél nagyobb zajt csapok, hátha a mentőcsonakosok közül valaki megtalál.



bár feltételezéseim szerint én lennék a kettes számú áldozat akit még a pánik elején agyontaposnak...

2012. ápr. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!