Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Létezhetnek igazi vámpírok?

Létezhetnek igazi vámpírok?

Figyelt kérdés
Légyszíves ne nagyon nézzetek hülyének!:)a legendáknak lehet valami alapja és nem biztos, hogy csak a vérszívó denevér.Előre is köszönöm a hasznos válaszokat, sziasztok!
2009. febr. 16. 22:21
1 2 3 4
 31/35 anonim válasza:
100%

igen.!

szerintem vannak vámpírok...de nem olyanok mint alegendákban h. elégnek ha nap ér hozzájuk stb...olyanok csak régen voltak sztem :D

Szerintem a vámpírok ugyanúgy tovább ffejlődtek mint az emberek állatok stb...

Am van egy oldal (Angol) ahol leírják h. milyenek a mai vámpírok :D állitások szeirint énis azlennék...kitudja...igen szoktam vért inni viszont nem úgy h. levágom egy embernek a fejét és palackból iszom :DDD

szoktam venni állatvért batrátok megengedik h. meg kóstoljam őket stb... van nagyon finom édes vér de van undorító vér is :D

2009. okt. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim válasza:
100%

07-20 18:42...

Szia elhiszem,hogy hiszel bennük..én akkor hiszek bennük,hogy léteznek ha találkozok egyel...addig úgy maradok 50-50 % nál...

és képzeld én kutattam utánuk,de nem találtam semmit...

és szerintem a földet ne keverjük bele..mert mi csak képen láttuk,de azok akik már jártak az ürben a saját szemükkel látták...és ha nem lenne föld akkor min élnénk?

igen mindennek van valóság alapja,de van egy bizonyos betegség ami miatt az embereknek a böre fehér lessz a szemük piros és érzékenyek lesznek a napra és ezt összepárosítva a régi emberek fantáziájával megszületik a vámpír...és nem Drakulát tartják az elsö vámpírnak...olvass egy kis bibliai történetet...és ott olvashatsz az elsö vámpírról...

2010. okt. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 nina34 válasza:
100%

[link]

ezt nézd meg le fog esni az állad!!!!!!!

2010. nov. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim válasza:
Nem vagy hülye...de te döntöd el h van-e vagy nincs
2011. márc. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 krisz099 válasza:
A romániai Vlad Tepes báró ihlette a Drakula regényeket. Szerette az embereket karóba húzni. Ezért is tartották a gonosz megtestesítőjének, ugyanakkor Románia védelmezőjének. A nagyapját pedig a Drakula valakinek hívták, mégpedig azért mert a Sárkány Lovagság rendjébe tartozott, ami románul annyit jelent hogy ördög, sárkány, démon. Ezért születtek tehát a Drakula mítoszok. ;)
2011. máj. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!