Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Melyik a mérgezőbb? Sütő 250...

Melyik a mérgezőbb? Sütő 250 fokon benne felejtett műanyag edény vagy csomagolóanyag hungarocell? Es ha ilyen történik takarítás után használható e a sütő étel készítésére káros mellékhatások nélkül? Vagy kuka?

Figyelt kérdés
júl. 18. 10:23
1 2 3
 11/27 Távvezérlésű nyakkendő kötőgép ***** válasza:
75%

#10: Lehet, hogy a kérdező nem vegyész, de szerintem elég közérthető, hogy a "gagyi" alatt az elviteles PE/PET műanyagdobozt értette ( [link] ), nem pedig műszaki műanyag konyhai edényeket.


Légy szíves fejezd be a kérdező kritizálását, ha nem tudsz érdemben hozzászólni.

júl. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
77%

Távvezérlésű nyakkendő kötőgép - eddig minden hozzászólásom tárgyilagos volt. Meg is lett a probléma oka, hisz a kedves kérdező saját bevallása szerint pszichológussal kezelteti magát és azt sem tudja biztosra, hogy földi létformaként éli-e az életét!

😆

júl. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:

Hát a 9 éves autista fiam érti az iróniát....az utolsó mondatra reflektálva.

Igen fóbiáim vannak, igen járok szakemberhez. De ez a szakember nem tudja megmondani, hogy ket centi hungarocell ( bocsánat polisztirol) elolvadása 25o fokon mennyire káros. Ő mas oldalról közelíti a témát.

júl. 18. 12:41
 14/27 anonim ***** válasza:

Most tényleg az van, hogy a gyereked beengedett egy szerelőt és az beleégetett egy két centis expandált polisztirollemezt a vadiúj sütődbe?


Ha így van, akkor mi lett az eredmény?

Mit látsz a sütő belsejében?

Van még olvadék, vagy csak egy kis maradék karbon égett a zománcba levakarhatatlanul?

Esetleg a páciensről egy fotó?

júl. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:

Inkább az a bajom, hogy nem értem haza időben, hogy számomra megfelelően kitakarítsam a belsejét a sütönek.

Fekete maradványokat látok a sütő alján, de mivel nem tudom milyen az égett hungarocell, így nem tudom az-e. Ezért is úgymond elméleti a kérdés, mit kellene látnom, káros e ha így jártunk.

Csak, hogy merjem használni.

júl. 18. 12:58
 16/27 anonim ***** válasza:

Nyugodtan használd - és ezennel emelem poharamat a nemsokára esedékes viszontlátásra az "egészség" rovatban, ahol másod és harmadfokú égési sérülésekről fogunk eszméket cserélni!

😉

júl. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
Miért kellene égésről beszélni? Ilyen bajom nem szokott lenni. Nekem káros anyag, kosz, baktérium stb fóbiám van.
júl. 18. 13:12
 18/27 A kérdező kommentje:
Mentalis egészség rovatban még talán esetleg...ha újra padlót fogok..
júl. 18. 13:13
 19/27 anonim ***** válasza:

"Ha google-t olvasok, az nem segít, minden mergező, mindmeghalunk, ami nyilván igaz is."

Ha szerinted úgyis mindmeghalunk, akkor miért lényeges, hogy melyik a mérgezőbb?

júl. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:

Mert nem halunk meg mind?

Egyebkent a kerdésedre a valasz : nem tudom. Ha egyszerűen lehetne ilyen kérdésre válaszolni, nem kellenének pszichológusok. Az elme ( ami ha traumatizált) az nem enged reálisan gondolkozni. Tudod van amit tudsz ép eszeddel, de az elmed ellened fordul. Nem tudom elnagyarázni.

júl. 18. 13:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!