Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Honnan lehet rendelni csomagol...

Honnan lehet rendelni csomagolóanyagokat a webshopos termekekhez?

Figyelt kérdés

Érdeklődnek egyszerű kartondoboz és bubis csomagoló nagy tételes (raklapok) vásárlásban.

Nézelődtem már de akinek esetleg van jó kontaktja esetleg ismer konkrét gyártót aki piacképes árakkal dolgozik azt szívesen fogadnam.


2023. dec. 19. 20:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Először töltsd be a 18-at.
2023. dec. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

haha, nem otthon elek mar evek ota ezert tettem fel a kerdest. es a 18at mar jopar eve betoltottem koszonom :D de latom a magyar mentalitas nem sokat valtozott az utobbi 10 evben :D


azert erdekel mert itt 5x annyi a minimalber megis olcsobb arak vannak (ceg nelkul is), es konkretan azon gondolkozom hogy innen hazakuldom minthogy otthon legyek lehuzva kartondobozert... felteve ha nem talalok mukodo partnert.

2023. dec. 20. 18:52
 3/8 anonim ***** válasza:
Minden papír és csomagolóanyag ára az egekben van a háború óta, de ezt szerintem akkor te is észrevetted.
2023. dec. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

[link]


[link]


ha megnezed pl a 12x9x6" ami kb egy ciposdobozmereto standard doboz. nem mondanam tul draganak... ehhez kepest az otthoni arak amiket talaltam joval magasabbak... haboru nem haboru, a lehuzas megy otthon :D

ismerosom Nemetorszagot ajanlotta mert allitolag ott gyartas megy bar meg nem neztem utana.


KITE ami nem is a legolcsobb... 1000db doboz 270 font 119500 Ft


[link]


O az akit ugy erdemesnek tartanek leszerzodni viszont a kicsivel kisebb doboz de nagyon hasonlo

1000 db 167000.


konkretan 100 fontos kulonbseg mindossze 1000 doboznal ami mondjuk kimegy egy het alatt...


igazabol nem nagy problema mert bele lehet kalkulalni az arba csak inkabb szomoru...


hozza tennem se kite se mckinleys nem gyartok... szoval ok is konkretan behozzak vhonnan nagykeraron.


na mindegy is azt hiszem sajat magam folytatom a keresgelest mert itt nem hiszem hogy fogok konkret segitseget talalni...

2023. dec. 21. 12:17
 5/8 anonim ***** válasza:
És az megvan már, hogy milyen árut fogsz benne kipostázni?
2023. dec. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

nincs, ezer meg ezer dobozt szeretnek vasarolni es fogalmam sincs mit fogok bele rakni...


remelem erzed a szarkazmust...

2023. dec. 21. 15:02
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor nyilván már ezer éve pörög a webshopod, hiszen jelenleg is rendeled valahonnan a csomagolóanyagokat.
2023. dec. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
elkuldtem jelenleg honnan van... viszont hazavinni nem tudom mert dragabb lenne. ezert kellene egy otthoni beszallito lehetoleg hasonlo arakkal.
2023. dec. 22. 15:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!