Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Miért nem találták meg az...

Miért nem találták meg az eltűnt maláj-gépet? Csak nekem furcsa?

Figyelt kérdés
nem tudom elhinni, hogy lezuhant egy 50 tonnás gép, többszáz utassal. Csak úgy megszakadt a kapcsolat? És sehol se látszott a füst? A becsapódás hangja? 80 éve, már radaron találták meg a tengeralatt járók roncsát a tenger mélyen, több ezer méter mélyen. Itt meg egy fekete doboz, egy rádióadó, műholdon is, akármelyik utas okostelefonját bemérhették volna GPS en legalább, ha a repülő kapcsolattartási eszköze elromlott, nem hiszem, hogy az összes okostelefon ki volt kapcsolva, és nem működött. És annyi társaság kereste helpkopterrel, minden, többször is átfésülték a feltételezett területet, pár nappal a becsapódás után, és se füst, tűznyomok, semmi. Hogy?
2015. aug. 4. 18:27
1 2
 11/11 anonim válasza:
réunion és madagaszkár között megtalálták a darabjait, állítólag valami számítógépes hiba okozta a balesetet, de nem tudom hogyan
2015. aug. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!