Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Örökmozgót létre lehet hozni?

Örökmozgót létre lehet hozni?

Figyelt kérdés
Nem mechanikus, hanem elektronikusat, ami előállítja magának az energiát és ezáltal soha nem áll le.
2010. febr. 14. 12:24
1 2 3 4 5 6
 31/57 anonim ***** válasza:
11%

"Nem mechanikus, hanem elektronikusat, ami előállítja magának az energiát és ezáltal soha nem áll le."


ilyen van. méghozzá egy magyar fejlesztette ki. és jóval több energiát termel, mint amit elfogyaszt:)

2010. febr. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/57 anonim ***** válasza:
100%

ÖÖÖ ezt nem hiszem bocs.. linkeld.. ha van mit..


Az univerzumos vagyok. Te aki cáfolod azt hogy sosem áll meg a test, tudom igazad van, behatások lelassitják..


Tehát fizikailag lehetséges lenne ha semmi hatás nem lenne.. de mivel van ezért örökmozgót nem tudunk létrehozni. S csak feltételeztem dolgokat. Ezek csak elvek.

2010. febr. 17. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/57 anonim ***** válasza:
100%

Termodinamika I főtétele mondd vkinek vmit?

Következménye hogy perpetuum mobile nem szerkeszthető

bocsi, én csak egy hülye gépész vagyok

2010. febr. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/57 anonim ***** válasza:
100%
Minden változik az idővel,és átalakul mássá.Örökké ugyanaz,ugyanúgy;nem létezhet örökké valami,de ha tévednék sem tudom meg,mert nem leszek örökké(gondolom). :)
2010. febr. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/57 anonim válasza:
100%
A termodinamika elso es masodik fotetele alapjan nem lehet sem elso-, sem masodfaju orokmozgot letrehozni. Szerintem kar is ezen tovabb vitazni.
2010. febr. 18. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/57 anonim ***** válasza:
18%

Igen, lehetséges örökmozgót csinálni a termodinamika törvényei is 100évesek, és nincs minden heletséges esetben megállapítva, hogy valóban érvényesek-e.

Itt van pár weboldal: [link]

[link]

2010. febr. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/57 anonim ***** válasza:
100%

rengetegen állították már azt hogy sikerült...aztán idővel kiderült hogy mégse teljesen úgy van ahogy állították:)

de ezt úgyse fogja senki megérteni aki nem ismeri a termodinamikát és/vagy nem gépész


Mert ha ismerné akkor nem állítaná azt hogy létezik örökmozgó. És lehet hogy nem éppen most állították fel a termodinamika törvényeit, de attól még igenis jók! Ha nem lenne bizonyított, nem törvényeknek hívnánk őket...


Lehet hogy idővel lesznek bővítések, de nem fogják cáfolni a jelenlegieket. Mint ahogy Einstein se cáfolta meg a Newtoni mechanikát, csak jó alaposan kibővítette

2010. febr. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/57 anonim ***** válasza:
Asszem erőműre kíváncsi a kérdező, és van is olyan, hogy erőmű ;)
2010. febr. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/57 anonim válasza:
0%
mar a 19. szazad kozepen is keszult orokmozgo.. Leibniz
2010. márc. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/57 anonim ***** válasza:
100%
Csakhogy nem készült örökmozgó a 19. században, meg előtte és azóta sem.
2010. márc. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!