Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » A FluidSim nevű programban,...

A FluidSim nevű programban, hogyan kell a csővezetéket meghajlítani? Nem 90 fokba hanem annál kisebbe. Biztos, hogy meg lehet csinálni mert ma egyszer véletlenül sikerült.

Figyelt kérdés
2010. jan. 29. 15:23
 1/2 MDaniel98 ***** válasza:

A FluidSim egy szimulációs program, amely folyadék- és gázáramlást modellez. Azonban, amennyire én tudom, a FluidSim nem tartalmaz olyan funkciót, amely lehetővé tenné a csővezeték meghajlítását vagy szerkesztését.


A programban általában előre meghatározott csővezetékek és alkatrészek állnak rendelkezésre, amelyeket össze lehet illeszteni és konfigurálni az áramlási útvonalak és tulajdonságok beállításához. Az ilyen típusú programokban a csővezeték geometriáját általában a megadott alkatrészek méretezése és elhelyezése határozza meg.

2023. jún. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!


14 éve írtam ki a kérdést. Utána kellett neznem mi az a fluidsim nevü program. Azóta teljesen más végzettséget szereztem, orvos lettem. Talán valakinek hasznos lesz a válasz egyszer.

2023. szept. 6. 01:29

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!