Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Lehet a nap körül hintamanőver...

Lehet a nap körül hintamanővert csinálni? (Trolloknak kívül tágasabb! )

Figyelt kérdés
2013. aug. 29. 16:54
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
90%

Kéne... Főleg téged, Te vagy itt a legnagyobb troll. Miszter Trollkirály :D A korábbi hintamanőveres kérdésednél ezt világosan bemutattad.


Persze, írhat neked akárki akármit, az mind csak falrahányt borsó lesz.

2013. aug. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 A kérdező kommentje:
Ha olyasmit ír amik ellentétesek a fizika alapjaival akkor valóban hiába írja. Na de itt se remekeltél, úgyhogy ne panaszkodj.
2013. aug. 29. 18:14
 13/33 anonim ***** válasza:
Nem is foglalkozom a kérdéseddel, mert fölösleges. Trollkodni jársz ide csak, hát meg is kapod a trollkodást. Pusszancs :)
2013. aug. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 A kérdező kommentje:
Ha nem foglalkoznál vele nem jönnél újra és újra a kérdésbe semmit mondani. Mielőbbi jobbulást.
2013. aug. 29. 18:27
 15/33 Wadmalac ***** válasza:
Én mondtam, addig nyomod, hogy már nem áll veled szóba senki. Szóltam időben, nem hallgattál rám, viseld a következményeket.
2013. aug. 30. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
17:18-ason kivül érdemben senki se volt képes hozzászólni.
2013. aug. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 Wadmalac ***** válasza:
Annak megvan az oka. És az a kérdező személye és viselkedése korábbi témákban.
2013. aug. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
De ez nem korábbi téma. Korábbi témához abban a témában kellene hozzászólni. És ez itt egy kérdés nem pedig a kérdező személye. Egy kérdésre a kérdező személyétől függetlenül kellene hozzászólni. Például számomra nem tiszta hogy a hintamanőverrel szerzett energia az égitestek tömegétől, sebességétől, vagy mintkettőtől függ e? Nekem ugy tűnik hogy naprendszeren belüli utazáshoz nem lehet hintamanőverrel energiát nyerni mert a naprendszerhez képest a nap áll. De javitson ki aki szerint tévedek.
2013. aug. 30. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
100%

És vajon miért is?

Érdemes elolvasni két korábbi kérdését, abból kiderül.


http://www.gyakorikerdesek.hu/tudomanyok__alkalmazott-tudoma..

http://www.gyakorikerdesek.hu/tudomanyok__alkalmazott-tudoma..


Teljesen mindegy, mit írsz neki, ő nagyon jól tudja hogy az hülyeség, és csak át akarod verni. Hülyének néz mindenkit, aki nem bólogató kutyát játszik, és még ő van megsértődve, ha kijavítják; továbbá a válaszoló szavait kifacsarja, és úgy próbálja meg beállítani, mintha a válaszoló triviális hülyeségeket irkálna. Bármit írhatsz neki, meg van győződve róla, hogy az csak úgy pontos és jó, valamint minden komolyabb probléma nélkül kivitelezhető, ahogyan ő azt elképzeli. És hiába magyarázol neki oldalakon keresztül... Csak azt nem értem, hogy akkor minek jön ide kérdést feltenni. Csak egy magyarázat marad: élvezi, hogy kötözködhet, hogy idióta kifogásokkal hülyíteni próbálja a válaszadókat. Ha Te szereted ezt a játékot, akkor hajrá, írj csak választ neki bátran :)

2013. aug. 30. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
Beleolvastam. Komolyan gondoltátok hogy egy több száz éves űrprogramot neki egyedül kell megtervezzni?
2013. aug. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!