Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Mi a véleményetek arról, h...

Manly kérdése:

Mi a véleményetek arról, h több orvos, köztük prof. is óva int a Pfizer vakcinától ?

Figyelt kérdés
Kései utóhatások, üzlet, kísérleti stádium 2023-ig

2021. jún. 6. 16:48
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
83%
Istenem. Én is beadattam a Pfizert, meggondolatlan voltam. Most mi lesz? :(
2021. jún. 7. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 Wadmalac ***** válasza:
78%
#11: Hát, ez pech. Te meg fogod élni az állítólagos mellékhatásokat, míg aki nem adatta be, az simán lehet, hogy nem, mivel sokkal korábban gödörben lesz.
2021. jún. 7. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
82%
A helyzetet igen jól definiálta Wadmalac a #10-ben.
2021. jún. 7. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:
Igazatok van , úgy gondolom tényleg kevés orvos oltás ellenes.
2021. jún. 7. 11:25
 15/30 Wadmalac ***** válasza:
73%

#14: Pontosabban nulla darab, akinek a szakterülete is virológia és-vagy vakcinafejlesztés.

Az orvosi tudomány is igencsak széles terület és ott is előfordult, hogy nem értenek egymás dolgához, de azért ex cathedra nyilatkoznak róla.

2021. jún. 7. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
21%

Annyira bírom, hogyha nem ugyanazt mondja valaki, mint a többiek, akkor az csak kuruzsló, sarlatán meg nem tudom mi lehet.

Ilyenkor persze számít, hogy milyen doki, tán az is, hogy a vizsgája hányasra sikerült.

Én is úgy szoktam szelektálni a dokik között, hogy ki láthat el, hogy elkérem a bizonyítványát biztos ami biztos :D

2021. jún. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 Wadmalac ***** válasza:
77%

"hogyha nem ugyanazt mondja valaki, mint a többiek, akkor az csak kuruzsló, sarlatán meg nem tudom mi lehet."

Ha a szakterületén kívül beszél hülyeségeket, akkor az.


"úgy szoktam szelektálni a dokik között, hogy ki láthat el, hogy elkérem a bizonyítványát biztos ami biztos :D"

Azt hiszem meglepődnél, hogy mi lesz a vége, ha urológussal próbálnál fogat tömetni.

Ahhoz, hogy csináld és hitelesen nyilatkozz róla, kell a szakirányú képzettség, tudás.

De youtube-on mindenki pofázhat hülyeségeket, mert demokrácia van.

2021. jún. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
19%
Az mRNS vakcinának lehetnek hosszú távú hatásai, ami komoly megbetegedésnek adhatnak melegágyat. Egy covid nem olyan vészes. Oltások előtt alig 18% került korházba, aki elkata és azok 2%-a hunyt el, akiknek többszörös krónikus betegségük és idős koruk volt. Nem kellett volna bizonytalan kísérleti oltással leoltani mindenkit. Még lehet ezerszer rosszabb vár ránk. Most így utólag belegondolva
2021. jún. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
93%

Most olvastam amúgy, hogy véget ért a járvány, de csak azoknak, akik be vannak oltva :D Bár orvos nem vagyok, de azt hiszem, hogy nagyon vicces.

Egy járvány vagy véget ér vagy nem.

2021. jún. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 Wadmalac ***** válasza:
53%
#18: remek, hogy összefoglaltad egyetlen kommentbe szinte az össze MARHASÁGOT, ami terjed a covidról és a vakcinákról.
2021. jún. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!