Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Milyen módszerrel állapítják...

Milyen módszerrel állapítják meg, ha valaki meghal, hogy mi volt a halál oka?

Figyelt kérdés

[link]


Itt van egy rakás másik betegség stb a koronavírus mellett.

Honnan tudják, hogy a korona okozta a halálát?


2021. jan. 31. 09:06
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
20%

Én meg orvos vagyok, képzeld. Szégyelld magad. Ha valóban nővér vagy, akkor, ha nem, akkor... Mert HAZUDSZ!!!

NEM, hiába produkált pozitív tesztet valaki, NEM KERÜL BE a statisztikába. Akkor kerül be, és CSAK AKKOR, ha mi megállapítjuk nála a covidot, mint halálokot.

Marhára elegem van az ilyenekből, akik mindenfélét összehazudoznak csak azért, hogy a beteges konteóikat alátámasszák. Nagy kár, hogy nem lehet rendesen büntetni ezt.

A maszk vírus terjedését gátló hatása bizonyított, és NEM csökkenti az oxigénszaturáció értékét sem.

Tudod mit? Fenéket vagy te nővér.

2021. jan. 31. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
34%
Egyszerűen el nem tudom mondani, hogy milyen hihetetlen módon felidegesítenek az ilyen emberek. A belünket kidolgozzuk, erre jöttök ti, a hazugságaitokkal, és a kitalált történeteitekkel, álhíreitekkel, és hülyítitek a népet, rontva a járványügyi védekezés hatékonyságát...
2021. jan. 31. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

[link]

Itt a szaturációról-NEM csökken maszkban.

2021. jan. 31. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
29%
Amikor novemberben elmentem a háziorvoshoz hogy fáj a hátam, nyaki gerincem (évek, hónapok óta és egyre rosszabb), meghallgatott sztetoszkóppal, felírt antibiotikumot, cataflamot, és elküldött tüdőgyulladás gyanúval hogy maradjak otthon 10 napot. Szerintem én is mentem a covid statisztikába. Vicc. :D
2021. jan. 31. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
44%

Látjátok: az ilyenekről beszélek. Életben van, és nem végeztek rajta tesztet, tehát semmilyen statisztikába nem kerülhetett volna be,

de azért pofázik. Szégyen.

2021. jan. 31. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!