Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan törődjek bele, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan törődjek bele, hogy nem lesz senkim?

Figyelt kérdés

Kicsit furán hangzik a kérdés, de tudom, hogy sosem fogok kelleni senkinek.

És nem arrol van szó, hogy erőltetni szeretném mert nem, csak néha eszembe jut, hogy eddig sem volt senkim ezutan sem lesz.

De talan nem is akarok.

Csak olykor kicsit rosz érzés, hogy tőlem fiatalabbak is boldog parkapcsolatban élnek én meg semmi.

Hogy fogadhatnám ezt el? 16/L



2019. jún. 12. 22:59
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
*Szal ha elengeded ezt a dolgot, lehet, hogy meg is érkezik valaki, de nem feltétlenül; mert lehet, hogy még nem jött el az idjee.
2019. jún. 13. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem kell elfogadnod, inkább reménykedj :D én is így voltam, évekig őrlődtem, hogy nekem miért nem jár senki, csúnya vagyok, elviselhetetlen stb. mikor 19 évesen elérkezett a csoda. Szóval ne add fel, lehet hogy nem 16 évesen, hanem 18 vagy 20, de eljön az ideje, akár egy új közösségben, akár a mostani ismerőseid közül ;)
2019. jún. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a kedves valaszokat és, hogy időt szántatok rám:) talan majd mindennek eljon az ideje, jobb kesobb mint soha:)
2019. jún. 16. 07:21
 14/16 anonim válasza:
Én is magányos vagyok,bele törődtem túl léptem rajta. Egyszer te is ezt fogod tenni.
2019. jún. 25. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:

Nyugi, en 24 evesen vagyok igy:) nem erzem azt h kellek majd valakinek. Pedig szepnek es okosnak tartom magam. Dolgozom, mellette egyetemre jarok es nagy terveim vannak. Emellett sportolok is. Megse jon ossze senkivel. Valamilyen okbol sosem jon ossze... :( de kezdem elfogadni, hogy egyedul végzem.


24/L

2019. jún. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Én csak a saját példákat tudom mondani neked: nekem se volt senkim se 16 évesen se 17 se 18, hanem 19 évesen jött el az igaz szerelem, amikor új közösségbe kerültem. Szóval légy türelemmel, nem vesztesz semmit, én se vesztettem.
2019. jún. 29. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!