Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy törődjek bele abba hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy törődjek bele abba hogy nekem sosem lesz barátnőm?

Figyelt kérdés

Csendes vagyok, és visszahúzódó. Ismerkedni sem tudok, egyedül vagyok állandóan. Nagyon szeretnék barátnőt, de mivel nem tudok ismerkedni, emiatt szerintem sosem lesz, meg mások is ezt mondják.

Rossz hogy miért pont én vagyok ilyen szerencsétlen, pedig én nagyon szeretnék szeretni egy lányt.

Hogy fogadjam el hogy sosem lesz barátnőm?


2019. ápr. 10. 21:22
 1/3 anonim ***** válasza:
76%
Szia. Először is ezt ne fogadd el, mert nem így lesz, de igen, a te helyzetedben nehezebb barátnőt találni. Amit én javasolni tudok, hogy ne keresd állandóan a párodat, hanem próbálj meg először boldog lenni, egyedül is. Tudom, hogy nehéz, én is ilyen vagyok, de járj el egy picit otthonról. Pl menj el fotózni, vagy csak bringázz és hagyd, hogy az élet egy picit sodorjon, új emberekkel találkozz. Ez a kettő dolog ami úgymond "szükséges" ahhoz, hogy legyen barátnőd. Egyedül is boldognak kell lenned, hogy ne a görcsöt lássák rajtad, majd így ezek után neki kell állni barátkozni. Még nem feltétlen csajozni, lehet, ők hoznak majd össze valakivel.
2019. ápr. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Alkohol, mióta rászogtam elég jól elviselem. 17/f
2019. ápr. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem ez nem feltétlen jelenti azt hogy nem lesz. És amugy szerintem hogyha tényleg szeretnel, akkor meg probalhatnal a sajat tempodban egy kicsit valtoztatni ezen a dolgon, és megprobalni ismerkedni hatha sikerül :) De amugy át érzem a helyzeteted én is hasonló képpen érzek. 16L
2019. ápr. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!