Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan törődjek bele, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan törődjek bele, hogy nem lesz senkim?

Figyelt kérdés

Kicsit furán hangzik a kérdés, de tudom, hogy sosem fogok kelleni senkinek.

És nem arrol van szó, hogy erőltetni szeretném mert nem, csak néha eszembe jut, hogy eddig sem volt senkim ezutan sem lesz.

De talan nem is akarok.

Csak olykor kicsit rosz érzés, hogy tőlem fiatalabbak is boldog parkapcsolatban élnek én meg semmi.

Hogy fogadhatnám ezt el? 16/L



2019. jún. 12. 22:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
68%
Okcs
2019. jún. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
76%
16 éves nem írhatsz le előre egy egész életet, sok mindent hoz majd még számodra a jövő.;)
2019. jún. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
63%
Miért is ne kellenél senkinek? Meg attól hogy egyenlőre nem ismered meg azt a személyt akinek bejössz, és ő is neked, attól nem biztos hogy nem is fogod. Sőt lehet hogy akár több embernek is bejössz, csak nem közelednek hozzád, vagy akár lehet hogy közelednek is, csak nem veszed a jeleket. Nagyon kevés lány van aki "nem kell" senkinek, és szinte majdnem mindig a modoruk miatt, mert nagyon kiábrándítóan, gusztustalanul viselkednek... Remélem mihamarabb meglesz az első szerelmed😘 És abba sose törődj bele, hogy nem lesz senkid, mert én szinte biztos vagyok benne hogy nem is olyan sokára megtalálod. Én több olyan lányt ismerek a közelemből, aki 15 éves kora körül szimplán haverosan jofej volt, majd szinte egyik napról a másikra a fél iskola egyszerre mászott volna rá 😀
2019. jún. 12. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
47%
Amúgy kutya/macska. Garantált megoldás viccen kívül! ;)
2019. jún. 12. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
77%

Sok tini problémája... 16 éves vagy. Épp csak beléptél abba a korba, amikor normálisan kezdenek el randizni a lányok. Illetve előbb furán veszi ki magát.

Ha azt vesszük, akkor az életed alig kis részét élted csak le, még semmit se láttál a világból.

Azért mert most nincs, nem jelenti azt, hogy később se lesz.

Nekem 17évesen lett az első komoly kapcsolatom, az egyik barátnőmnek 21!

Ne gondolj hülyeségeket, csak érezd jól magad. Azért mert a suliba nem találkoztál olyan emberrel, nem jelent semmit. Más közegekbe is kell mozogni.

Másrészt azért mert valaki fiatalabbként úgy néz ki, hogy boldog, még nem biztos, hogy tényleg így is van.

2019. jún. 12. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Mennyire vagy zárkózott? Mennyire jársz el helyekre, és itt nem feltétlen bulira gondolok, akár sport egyesület, Zenesuli stb? Ezek is sokat dobhatnak az "esélyiden". Meg az hogy valamiben 12 évesen már a fél iskola volt, az nem azt jelenti hogy élvezte is, vagy hogy boldog. Legtöbbször a heves/korai pasizás/csajozás valami kompenzálása, rossz családi háttér stb...
2019. jún. 12. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
31%
Ehh, erről a témáról több órán keresztül lehetne beszélni, meg se próbálom leírni ide a gondolataimat
2019. jún. 12. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
11%
A 7-esnek igaza van ez nagyon-nagyon bonyolult téma amiről privátbam van értelme beszégetni. Úgy hogy a kérdezővel rendesen beszélgetni lehet, és sokkal mélyebb témákra el lehet menni, mert az is lényeges egy ilyen témában, sőt!
2019. jún. 13. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
11%
16 évesen nem volt még kapcsolatod, az már világvége, de a világvége után is van élet, 28 évesen, ráadásul férfiként nem tudok többet a kapcsolatkról, mint te, mivel sosem volt barátnőm. Közeledve 25 felé azért picit kezdj el aggódni, de mivel lányból vagy, nem kell odáig várnod, elég ha szétnézel a privát üzeneteid között. Ha elkiáltod magad, mindig lesz olyan, aki meg akar ismerni. Én viszont már csak egy hülye lúzer maradok.
2019. jún. 13. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Ne szomorkodj. Ide most az jutott eszembe; hogy "Híd sem vagy, szedd össze magadat". ez vmi Geszti-dalból van. Na, egyébként van, hogy valamit úgy kapsz meg , valamihez úgy jutsz hozzá, hogy lemondasz róla, nem ragaszkodsz hozzá görcsösen. Van,amit úgy kapsz meg , hogy méltónak érzed magad rá; pl arra, hogy legyen párod; meg még pl van olyan, hogy kérd az Univerzumtól, vagy Istentől, és megadatik. Ezt a 3 verziót hallottam; nem tudom,melyik a leg hatásosabb. Meg egyébként csak mindig készen kell állni, hogy megérkezzen az adott illető. Tehát mindig ha látják, hogy nem gyötrődsz belül, hanem ragyogsz; és jó a kisugárzásod; és jól érzed magad a bőrödben.

Most nincs barátod? Továbbra se lesz. Akkor mi van? Eddig is barát/pár nélkül éltél; tehát nem fog változni semmi. Fogadd el a helyzetedet; és ne gyötrődj, ne töprengj rajta; és akkor már lehet, hogy meg is szűnik ez a helyzet; mert értelmetlen lesz a létezésben, hogy magányos legyél. De még amúgy egyébként ennyi idősen nem vagy semmivel elkésve; meg még amúgy különbenis lehet, hogy az életed ezen szakaszában pont ezt akartad megtapasztalni; a magányt, az egyedüllétet; kicsit talán az elhagyatottságot is. Tehát ne aggójál. Ha kedves vagy; és ápolt, szerintem találni fogsz majd valakit. Lehet, hogy aki majd a te párod lesz; most ő is így valahol a Nagyvilágban gyötrődik. De majd amikor eljön annak az ideje, a sors összehoz benneteket. Ne görcsöljél rá, ne görcsölj emiatt.

2019. jún. 13. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!