Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Pest megyén belül hol lehet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pest megyén belül hol lehet ismerkedni 15-18 éves lányokkal?

Figyelt kérdés

Értelmes lányokra gondolok, akik nem piálnak és cigiznek. Hűségesek és lehet velük beszélgetni mindenről.

Befeszültem párszor a könyvtárba, mint pók a lucernásba, de vagy volt barátjuk, vagy nem akartak kapcsolatot.

17/f



2018. dec. 20. 22:10
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Aki szeretne, nekem nyugodtan írhat! :D lány vagyok
2018. dec. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
2-es vagyok) Bocsi de beszélgetés nélkül meg minden nélkül egy normális srác válaszát se várd csak akik ilyen nyomulós szerencsétlenek.
2018. dec. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Szerintem a könyvtárat felejtsd el. Én nem hallottam még olyat, hogy ott lobbant volna láng két ember között vagy még csak szikrája is lehetett volna. Irodalmi esteken, talán színházban vagy koncerteken próbálkozhatsz. Mondjuk az utolsó nem tudom mennyire releváns neked. De tényleg nagy általánosításba esel, nem minden olyan amilyennek látszik. Mondjuk ha látsz egy lányt épp bort inni vagy esetleg sört vagy más alkoholt, miért ne lehetne értelmes? A dohányzásról nem nyilatkozom. Az nálam is megosztó téma. Ha úgy van utazz be Pestre, kismillió lehetőség kínálkozik. Persze ne feszengj, (tudom könnyű azt mondani) mert úgy nem fog menni. Nekem is úgy jött össze annó, hogy nem kerestem. Szóval mondhatjuk a csaj szedett fel xD Szóval fel a fejjel és nyomás ki a lakásból valami jó kis programra. Aztán próba cseresznye :D
2018. dec. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
El sem hinnéd milyen sokan vannak (én is xD) az a vicces hogy az ilyen srácok és lányok kb soha nem találkoznak :D
2018. dec. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszoló, ez am tényleg vicces xdd
2019. jan. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!