Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Pest megyén belül hol lehet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pest megyén belül hol lehet ismerkedni 15-18 éves lányokkal?

Figyelt kérdés

Értelmes lányokra gondolok, akik nem piálnak és cigiznek. Hűségesek és lehet velük beszélgetni mindenről.

Befeszültem párszor a könyvtárba, mint pók a lucernásba, de vagy volt barátjuk, vagy nem akartak kapcsolatot.

17/f



2018. dec. 20. 22:10
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%

szerinted a könyvtárba csak normális lányok járnak? én pl. szeretek olvasni, sokat járok könyvtárba, de cigizek és hétvégente szoktam partyzni és inni is.

Az ilyen lányokat azért nehéz megtalálni, mert nem járnak olyan helyekre , ahol ismerkedni lehetne úgy, max. ha te is ilyen vagy. Pl. ilyen szakkörökön, foglalkozásokon biztos vannak, amik ilyen visszahúzódóbb típusoknak vannak.

2018. dec. 21. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
88%

Én ilyen fiúkat keresek,de általában sosem jártam sikerrel,szóval hagyom,hogy jöjjön aminek jönnie kell. Azzal egyet tudok érteni,hogy az értelmiség valóban elvan nyomva,én sem vagyok az osztályunkban a legfelkapottabb ember,viszont azt nem tudom érteni,hogy mi köze ennek a sminkeléshez?

Nyilván aki teljesen más személlyé vakolja magát azt megértem,na de fiúk.. pont ti beszéltek arról,hogy ne vegyünk senkit egy kalap alá,de én attól mert vörös a hajam és muszáj magamnak szemöldököt rajzolni,egyből csitri leszek?

És mégegyszer elmondom,azt én sem támogatom,ha szét van pingálva valaki,de egy kis szemöldök színezéstől vagy szempillaspiráltól senki sem lesz kva.

16/L

2018. dec. 21. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
10-es 9-es vagyok,és nyilván nem. Egyáltalán nem ismered az összes lányt + a visszahúzódók nagyobb valószínűsség a te "fajtádat" fogják szeretni. De tudjátok néha tenni is kéne valamit ahelyett,hogy magatokat utálnátok. Én is egy írtó nagy fszkalap tudok lenni,de ez van,legalább nem rinyálók,hogy senki se szeret és tudok várni.
2018. dec. 21. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

Mi lenne, ha először kialakítanátok magatoknak egy egyéniséget?


Nem ismerkedni, jaaj "nincs normális lány/fiú..."

2018. dec. 21. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
"mint pók a lucernásba" <<<< ezzel nem lesz csajod az 100%. Amúgy egész Pest megyén belül bárhol lehet ismerkedni (értelmes csajokkal is). F
2018. dec. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
70%

Sosem értettem ezt a rinyálást,a fiúk maguknak okozzák :D.Mindenhol van értelmes,hűséges lány akik nem piálnak,cigiznek,de a többségüket pont elnyomják a pont az ilyen lányok és mindenki azt hiszi,hogy csak ilyenek léteznek,pedig csak nem nyitjátok ki rendesen a szemeteket.

16/l

2018. dec. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
53%
2-es vagyok) 16-os neked lányként én még mindig azt mondom könnyebb. Például az én esetemet nézzük. Én depressziós vagyok, az iskolából kiskoromba inkább kirugattam magam minthogy embeek közt legyek, magántanuló ként jártam ki a 8-at mert nem tudtam emberek közt lenni, mondanom se kell igy már KB 7. éve nem is beszéltem SENKIVEl. úgy értem korombeliekkel, szemtől szembe se. Nem megy a közösségi élet, nem érdekel semmit, mindenhol azt kell néznem hogy mindenki happy már nálam fiatalabbak is boldogabbak mint én valaha voltam/leszek, semmire nem vagyok képes úgy érzem egy darab szart se érek, és rá se mernék írni egy lányra. Az utcán azt látom hogy agyonsminkelt kis szinte félmeztelen csajokat ölelgetnek, egy darab normális helyes szép lány sem jön szembe. Ráadásul olyan barátnőt szeretnmék akinek nem 999 ismerőse van a közösségi hülyeségeken, nem minden napját azzal kezdi hogy feltölti a netre a reggelijét, visszahúzódó nem bulizik meg ilyenek és nem volt még előttem SENKIJE és tud szeretni, egy életre ki tudna tartani mellettem. Most őszintén, az öngyilkosságon kívűl mi más lehetőséget látsz te arra hogy egy ilyen szenny mint én boldog legyen? Ráadásul aki kiír ilyen kérdéseket annak általába ilyen gondjai vannak, vagy éppen tényleg csak sajnáltatja magát és ki akar használni egy lányt. Mindenkinek megvannak a problémái, de ha nekem se volt egész életembe szinte családom se (1ember össz-vissz) akkor mégis mit mondjak, mit csináljak? Ti csajok ezt sose értitek meg, ha egész életetekbe csak gyűlöletet kaptok és kicsit se voltatok boldogok akkor átéreznétek ezt, de nektek csak ez megy, hogy "nem nyitjuk ki a szemünket". Hát nem mindenki a facen meg bulikba éli az életét ahol esélye lenne ismerkedni, nem mindenki mert beszélgetni, sőt én még facebookon sem mernék ráírni egyetlen lányra se. Éppen ezért fogom kicsinálni magam, mert ahogy azt hiszem pont ebbe a kategóriába nemrég valaki pont leírta hogy mennyire értelmetlen az az egész ha sose szeret senki. Erről ennyit
2018. dec. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
15%

Ismerkedni legegyszerűbben a való életben lehet!

Ha kíváncsi vagy egy lányra, akkor megszólítod és beszéltek. Ha nem szimpi, akkor meg hagyod.


Felesleges ezt túlbonyolítani.

2018. dec. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
41%

Srácok.. nagyon jó, hogy leírjátok hogy mit akartok, meg ki miért jó vagy nem jó... De amint kimentek a valóságba ezeket el is lehet felejteni, főleg a ne sminkeljen dolgot.

Legtöbbször úgyis nektek kell megfelelni a lányoknak, ha valamit akartok tőlük.

A legegyszerűbb módja, ha meglátsz valakit aki tetszik, odamész és beszélsz vele.. Neten nem ajánlom, mert mindenki azt ír magáról amit akar.

18/F

2018. dec. 22. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Ne altalanositsatok mar konyorgom...

L

2018. dec. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!