Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Pest megyén belül hol lehet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pest megyén belül hol lehet ismerkedni 15-18 éves lányokkal?

Figyelt kérdés

Értelmes lányokra gondolok, akik nem piálnak és cigiznek. Hűségesek és lehet velük beszélgetni mindenről.

Befeszültem párszor a könyvtárba, mint pók a lucernásba, de vagy volt barátjuk, vagy nem akartak kapcsolatot.

17/f



2018. dec. 20. 22:10
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
38%
Legyél a suli DOK elnöke, az sok emberrel érintkezik.
2018. dec. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
74%

Mi a szent szar, eltitkolt testvérem mi a helyzet? :D Csak szivatlak... Amugy én is pesti vagyok, utálom ezt a kis csitris stílust amit leirtál, smink öltözködés viselkedés stb, bár én nem is foglalkoztam még lányokkal nem tudnék beszélni se. Hűség stb én is erre vágyok, ugyan így pesten, de azt is figyelembe kell venni hogy én vészesen depressziós és rossz vagyok kívűl/belül, és hát ez a tikisus "divat" is elvette ak edvem.. Egyszerűen nincs olyan lány aki ne lenne tele sminkel, ne lenne egy menőző csitri a netes 999 ismerőssel.. A mai világba már nehéz találni egy olyan lányt aki egy életre szeret és kiáll melletted, nem akar olyan csitri lenni mint a többi és ami egy feltételem hogy ne legyen senkije, tehát akinek már volt barátja eleve kilőve így még az a maradok 2% esélyem is elveszett... Viszont itt GYK-n beszélgettem már nagyritkán 1-2 normális lánnyal, szóval szerintem itt próbálkozz meg vele. Több szerencsét neked mint amennyi nekem lesz valaha (0%)

Hajrá 17f :)

2018. dec. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

Abszolút egyetértek veled és ugyan ilyen helyzetben vagyok. Én mondjuk Budapesti vagyok és 18/F de a célunk közös :D

Én is a normálisabb érett rétegét keresem BP-nek de ez lehetetlen :) Sajnos nem hoz össze a sors okos, kedves lánnyal akivel lehet beszélgetni is nem csak a szia mizu megy...

2018. dec. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
29%
És fiúkkal?
2018. dec. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
80%
2-vagyok) Ritka aki szeretetre vágyik. Nem azt mondom hogy nekem a szexuális téma kizárva, de aki csak arra megy az undorító. Szóval ha úgy vesszük lányoknak könnyebb mert a srácok rájuk írnak, de egy srácra mondjuk rám soha senki. Így a lányoknak több az esély arra hogy 100-ból egy normális.
2018. dec. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
46%

Na üdv, újabb Pest megyei legény jelentkezik (én), aki ugyanezen kihívás elé van állítva.

Ráadásul Budapestre járok suliba, így én már csak igazán tudom mi a csitriség netovábbja. Szóval aki tudja a választ a kérdésre, kapásból minimum három embernek volna egy hatalmas segítség :D

2018. dec. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
22%
2-vagyok) Így van hatos :) Bár nekem esélytelen, de remélem ti egyszer megtudjátok milyen boldognak lenni :)
2018. dec. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

Hát jót kérdezel, én se tudom. Én is ilyen lányt keresek szintén Pesten.

Lehet hogy elfogytak. Nagyobb rájuk a kereslet, mint a kínálat, így mi egyedül maradtunk.

2018. dec. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
90%

Jaj csak én unom a fiúk "én normális lányt keresek,de csak krvák vannak" szövegét és a lányok "én normális fiút keresek,de olyab sose lesz" szövegét. Olyan gyerekesnek találom ezt az egészet xD a szerelem egy olyan dolog ami akkor fog eljönni mikor nem vársz rá. És nem mindenki krv@ meg csaló (lányoknak is szól),csak mivel ők vannak a felszínen nyilván őket látod meg

Üdv 16/L

2018. dec. 20. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
24%
2-vagyok) ez a baj 9-es. Aki normális el van nyomva. Na most az én esetembe depressziósan öngyűlölettel esélytelen hogy találjak valakit aki szeret, szóval ez az "akkor jön mikor nem számítasz rá" nem minden esetbe igy van. Akit nem lehet szeretni mert nem számít KB embernek annak nem lesz olyan aki szeretni fogja. Bezzek a páwa barmokat mindenki imádja. De gondolom egy lánynak se kéne egy visszahúzódó srác aki nem csak toszni akar hanem egy életre szeretne együtt lenni valakivel. Ráadásul én olyan lányt ofgadnék el aki még nem volt senkivel, csak én vagyok neki, ez az xy indok szerintem bőven elég.
2018. dec. 20. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!