Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Pécsen hol lehet normális...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pécsen hol lehet normális lányokkal ismerkedni?

Figyelt kérdés
A nem túl értelmiségi osztálytársaim mindig ilyen helyekre járnak, hogy sörház, est. Ilyen helyekre nem akarok menni, mert nem hiszem, hogy ott bármi értelmes lenne. Tudtok Pécsen valami normális helyet, ahova érdemes elmenni, ahol akár normális lányokkal is ismerkedhetek? 18/F

2018. nov. 18. 21:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Mit jelent neked a normális? Az kirajzolódott hogy mit nem jelent neked de ez még kevés info.
2018. nov. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Hát, az a normális aki nem nem normális. Szóval nem bunkó, tud rendesen beszélgetni, nem csak "ja" "aha" stb.
2018. nov. 18. 21:44
 3/17 anonim ***** válasza:
82%
Én normálisnak tartom magam és csak annyit tudok mondani, hogy nem tudom. Ha megyek valahova, akkor maximum megiszok egy fröccsöt baráti társasággal zsanérban vagy csinosban. Szinte mindenhol találhatsz normális lányt, nehéz lenne helyszínt mondani. 18/L
2018. nov. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
82%
Előzőnek igaza van... Csinosban/"zsanérban,/szabadkikötőben találkozhatsz korodbeliekkel..
2018. nov. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
0%
Sörház disco , amúgy pont azok közé tartozik ami legkevésbé sem alpári szerintem ... Ilyen meg nincs , hogy hol lehet normális lányokkal , azt vettem észre ha minimálisan is értelmes a lány és iszik pár kör valamit akkor elveszíti az agyát. Tehát csak azért semelyik lány nem fog veled sehol elkezdeni beszélgetni mert te megjelensz !
2018. nov. 19. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Tapasztalataim alapján főleg ilyen helyeken lehet ismerkedni, és sok normális ember van, hidd el. Én 22 vagyok, nem nagyon járok inni ilyen helyekre, mert a baráti társaságom nem ilyen, szóval egyelőre szingli vagyok. De amúgy szerintem lányként nehezebb is, mert nekem még annyi merszem sincs kezdeményezni, mint egy fiúnak.


Meg azért sem szeretek ilyen helyeken ismerkedni, mert van, aki rengeteget bulizik, pusztán az ivás kedvéért, ami engem zavar. Nálam van egy határ ebben.

2018. nov. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Azt mondom, hogy igen, fiatalon kell kiélnie magát az embernek, de aki minden héten részegre issza magát, az nem én vagyok.
2018. nov. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

#3#4#5#6 Normális ember pont nem kocsmázni jár!

#7 Szerintem a kérdező nem egy kiélt nőre vágyott, amire amúgy egyetlen normális férfi sem vágyhat.

2021. dec. 14. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

8-as deee, azért járnak bulikba normális fiatalok is. Én vagyok a 6-os.


Továbbra sincsen senkim már 25 éves nő létemre, mert én azóta sem tudtam valamiféle eljárkálós életmódot kialakítani, és még szingli kollégám sincs, meg amúgy házinyúlra nem is lövünk. XD Aztán volt aki azt mondta, hogy Pécsen ez kicsit esélytelen, ha magasabb elvárásai vannak egy nőnek, ugyanis férfiaknak jól kereső állás (diplomával), nem sok akad Baranya megyében. :( Társkeresőzni meg egyáltalán nem merek, 3 csalódós próbálkozásom volt, amik tök komolytalanok voltak, de azért megviseltek. Pszichológushoz fogok menni, mert a maradék önbizalmam is elszállt, szerintem borzalmas emberismerő vagyok, hogy egyáltalán el mertem menni randira azokkal a fura alakokkal.


Az egyik rögtön szexelni akart, összevesztem vele mert erőszakos volt, és úgy elküldött melegebb éghajlatra, mint egy obsitos, érthetetlen. A másik azt mondta, hogy van barátnője, hát nem futottam el, de utána letiltottam. Komolyan nem tudom mit képzelnek magukról. A harmadik pedig bevallotta, hogy teljesen csóró, ötlete sem volt, mint kéne csinálnia, szóval megmondtam neki, hogy nekem azért elég stabil karrierutam van, nem látom elképzelhetőnek, hogy ez működne közöttünk, aztán teljesen megsértődött, hogy minden nő anyagias, meg miért nem elég, hogy van kocsija stb... És nem akarok megsérteni senkit, de aki tudja, hogy csak egy gyári melóra futja tőle, az ne akarjon összejönni egy többdiplomás nővel, akinek kicsit magasabb életcéljai vannak ennél és ez teljesen reális elvárás.

2021. dec. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Nincsenek picit magas elvárásaid?

Mert az elvárásaid mellé nem említetted, mit tudsz te nyújtani egy férfinak, azon kívül, hogy bárki vehet pár százezerért diplomát, meg megírathatja mással a szakdolgozatát.


Vicceskedős vagy, de sajna nem látszik az irományodból, meg az életutadból a több diplomával járó fejlett értelmi képességed.

Ami lássuk be, egy hasonló férfi esetében nem a papírjaid fogják meggyőzni, azzal legfeljebb egy középszinten iskolázottat tudsz a bűvöletedben tartani, mint amilyen én is vagyok, csak éppen nem vagyok olyan idióta, mint amennyire lenézel te magad másokat.


25 éves nő

"

magasabb elvárásai.. férfiaknak jól kereső állás (diplomával), nem sok akad Baranya megyében. :(


3 csalódós próbálkozásom


A harmadik pedig bevallotta, hogy teljesen csóró



az ne akarjon összejönni egy többdiplomás nővel, akinek kicsit magasabb életcéljai vannak ennél és ez teljesen reális elvárás.


"


Felvilágosítalak. Nem a diplomáidhoz ment volna hozzá egyik férfi sem, bár a személyiséged alapján csak a tested, vagy a pénzed jöhet szóba

2022. ápr. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!