Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nincs barátnőm, még nem is...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs barátnőm, még nem is volt normális kapcsolatom soha. De nagyon szeretnék már. Hogy kezdjek el ismerkedni?

Figyelt kérdés
Lányok nálatok is van ilyen hogy szeretnétek barátot de nem találtok? Vagy nektek könnyebb ismerkedni mert sok fiú próbálkozik és válogathattok?
2018. júl. 14. 14:51
 1/4 anonim válasza:

Nem könnyebb. És nem egyszerű. Nem mindenki alkalmas kapcsolatra. Ez van.

Nem szabad rágörcsölni. Amikor nem vágyik rá az ember akkor jön valaki az életébe.

2018. júl. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Szerintem..ilyen esetbe szedd ossze magad, legyel turelmes, es olyan lannyal proballkozz aki teljesen elerhetetlennek tartasz..sokat fogsz orlodni, meg idegeskedni emiatt, bele is fog telni egy kis idobe..de meglesz az eredmenye hidd el


En most valltottam munkahelyet, van egy csaj..es azt se tudom, hogy eredjek szoba vele, egyalltalan hogy hogy vegyen eszre..olyan szinten bejon, hogy meglatom es szorul a gyomrom es akadozva beszelek ha veletlen egy asztalhoz ulunk...de mindent meg fogok ptoballni!!☺


Szoval egy kalappal nekunk!


20F

2018. júl. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

1 francokat nem könnyebb. Passzív félnek mindig könnyebb.

Meg engedjük már el ezt a ne görcsöljünk rá dumát. Ha nem próbálkozol 40 évesen is szűz leszel.

2018. júl. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Velem is ez van mondtak mar hogy ott a tinder de mined fiuval akivel beszelek onnan az idiota esku es nem mert nem olyanok mint en akarom hanem mert tenyleg azok xd
2018. júl. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!