Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon le vagyok maradva,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon le vagyok maradva, hogy 21 éves vagyok de nem volt barátnőm sosem?

Figyelt kérdés

Sosem volt még barátnőm, de nem azért mert nem szeretnék, henem nem találok, meg igazából nem is tudom hogy hol keressek, neten kívül.

Kezdem magam elkésve érezni, mert szexelni is csak 20 évesen szexeltem először, és csak 3x összes, 2 lánnyal.

Mostanában már nagyon zavar hogy nincs egy lány akit szerethetnék. Nagyon hiányzik.

De néha azt érzem hogy ez örökre így marad, mert el sem tudom képzelni hogy hol találhatnék lányt.


Szerintetek is le vagyok maradva?

Találhatok valaha barátnőt?


21f


2018. nov. 24. 00:14
1 2
 11/11 anonim válasza:
én nem aggódnék a helyedben, könnyebb dolgod van fiúként, bárkihez odamehetsz ismerkedni én hasonló korú lányként vagyok hasonló helyzetben, bár nekem a szex még nem jött össze, de én nem is csak arra megyek, nekem attol több kell, úgyhogy szerintem ne ess kétségbe mert ami késik az nem múlik.
2019. jan. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!