Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon le vagyok maradva,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon le vagyok maradva, hogy 21 éves vagyok de nem volt barátnőm sosem?

Figyelt kérdés

Sosem volt még barátnőm, de nem azért mert nem szeretnék, henem nem találok, meg igazából nem is tudom hogy hol keressek, neten kívül.

Kezdem magam elkésve érezni, mert szexelni is csak 20 évesen szexeltem először, és csak 3x összes, 2 lánnyal.

Mostanában már nagyon zavar hogy nincs egy lány akit szerethetnék. Nagyon hiányzik.

De néha azt érzem hogy ez örökre így marad, mert el sem tudom képzelni hogy hol találhatnék lányt.


Szerintetek is le vagyok maradva?

Találhatok valaha barátnőt?


21f


2018. nov. 24. 00:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem vagy lemaradva. Miért ne találhatnál?
2018. nov. 24. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Azért mert nem nagyon járok társágba, meg keveset beszélek. Kicsit reménytelennek érzem ezt az egészet, de nem adom fel :)
2018. nov. 24. 00:33
 3/11 anonim ***** válasza:
53%
Nem. Nekem is 20 évesen volt meg az első. Ha neked eddigre már kettő is megvolt, akkor nincs semmi baj. Persze dugni és szeretni, az két külön dolog. Nem tudom megígérni, hogy az utóbbit valaha is megkapod, pláne a mai "független, önálló és erős" nők világában (akik már húsz éve is pusztították az emberiséget).
2018. nov. 24. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Majd lesz! Nekem sem volt és nem is nagyon hiányzik!


18/f

2018. nov. 24. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én nem érzem azt, hogy le lennék maradva másoktól,(19 vagyok és soha nem volt senkim és nem is szexeltem, sőt még csókolózni se csókolóztam) engem más nem érdekel, hogy jaj persze a velem egykorúak... Nem viszonyítom magam senkihez. Csak szeretném már megélni a szerelmet és a velejáró dolgokat. Én sem tudom elképzelni, hogy én találjak valakit, aki tökéletes nekem. Néha úgy gondolom, hogy lehetetlen, de reménykedem.
2018. nov. 24. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Sokadjára írod már ki ugyanezt a kérdést.
2018. nov. 24. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy pont ő írta ki! Sok 21 éves fiú van az oldalon haver!
2018. nov. 24. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem értem miért sírdogálsz, hogy nincsen senkid, és miért nem növesztessz végre tököt magadnak. Ha nem teszel érte semmit, nem is lesz soha senkid.
2018. nov. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

#7

Viszont azt nem hinném, hogy sok olyan 21 éves fiú van az oldalon, aki pont háromszor szexelt életében, pont két lánnyal, és pont kétségbe van esve a végletekig amiatt, hogy ez valaki szerint majd kevés lesz.

2018. nov. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

9 es!

Te nyomozó vagy? 😀

Mert ez az oldal azért van ha jól tudom hogy kérdéseket tegyen fel az ember.


De én ilyen kérdést tuti nem tettem fel, de ha nem hiszed írj a Moderátoroknak hogy nézzenek utána a kiirt kérdéseimnek. Meg fogsz lepődni :)

2018. nov. 24. 15:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!