Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon zavar hogy sosem volt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon zavar hogy sosem volt barátnőm. (? )

Figyelt kérdés

21 éves vagyok de sosem volt barátnőm, sesem voltam szerelmes. Ami már nagyon zavar, sokat vagyok miatta szomorú, főleg amikor meglatok egy fiatal párt. Hogy nekem ez kimaradt 😥

Úgy érzem hogy nem lesz barátnőm soha. Tényleg nagyon szomorú vagyok emiatt, és ez látszik rajtam is. És nem tudok nem erre gondolni, mert hiányzik.

Szerintetek lehet barátnőm így?

Ha Te lennél a helyemben akkor zavarna ez téged?


2018. nov. 10. 15:20
 1/8 anonim ***** válasza:
61%
És miért nem volt barátnőd? Esetleg a kinézeted miatt? (Megértő vagyok.)
2018. nov. 10. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ne aggódj! Én ugyan ez vagyok csak lassan 24 évesen! Hidd el ha a külsőddel voltak gondok ezután se lesz! Ezt nyugodtan elkönyvelheted! Jobb ha kezdesz megbarátkozni a remete élettel ahogy azt teszem én is!
2018. nov. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De én nem szeretnék egyedül élni.
2018. nov. 10. 18:48
 4/8 anonim ***** válasza:
Én sem elhiheted! De nincs más választás és jelenleg jobb ötletem sem!
2018. nov. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Jó neked hogy így bele tudsz törődni!
2018. nov. 10. 19:00
 6/8 anonim ***** válasza:
Közeledsz a lányok felé?
2018. nov. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Közelednék, de élőben nem megy:(

Neten meg nem akarnak ismerkedni a lányok annyira, mert mindenki rosszat feltételez először a másikról.

2018. nov. 10. 20:27
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Akkor meg légy tökös, ha meg tetszik egy lány mennj oda, szólítsd le, és hívd el valahova. A lányok a magabiztos, határozott, férfias srácokat szeretik!

Van több Youtube csatorna is ami ilyen témával foglalkozik:pl Sikerre hangolva, férfiszemmel, tanulom magam, randiguru, Freiwill Ádám. Keress rájuk

2018. nov. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!