Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, titeket zavar ha egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, titeket zavar ha egy fiúnak ‘érdekes’ arca van?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy anyámék szerint karakteres az arcom, szerintük ‘szép’, szerintem lányos.

Nagyon finom arccsontom van, meg érdekes szemeim. Nem kifejezetten férfias. Emiatt utasíthattak vissza lányok?

Amúgy 182cm vagyok, átlagos testalkat, kék szem, szőkésbarna haj.

Szerintetek gáz ha egy pasi ennyi idősen szűz? Vannak barátaim, életem, de a lányoknál még nem jött össze semmi.

18/fiú


2018. okt. 25. 12:26
 1/7 anonim ***** válasza:
91%

Nem hiszem, hogy emiatt utasítottak vissza.

Sokaknak pont a babaarc tetszik.

Az sem gáz, hogy szűz vagy. Szerintem sokan örülnek, ha ők vehetik el valakinek a szüzességét.

2018. okt. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%

nem én pl kifejezetten szeretem ha egy srác kicsit kisfiús/nincs olyan férfias arca .Az se gáz ha szűz vagy! Legalább nem vagy egy csajozó gép.

16L

2018. okt. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem nem gaz, ha kicsit mas vagy, mint a tobbiek, sot. Igazabol nekem a mostani tomeg fiuk (tisztelet a kivetelnek) nem is jonnek be. Tetszik, ha valaki 'mas'. Legyen az noiesebb arc, hosszabb haja, barmi:D Ne aggodj, szerintem boven lesznek olyanok, akiknek te vagy az idealja
2018. okt. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
96%
Nem hiszem, hogy a lányok emiatt utasítottak volna el. Nekem is inkább a kisfiúsabb vonások jönnek be. Az sem ciki, ha még szűz vagy. Mindenre ráérsz és ez is azt mutatta, hogy nem volt még olyan lány, aki ezt kiérdemelte volna. Szerintem jó, hogy más vagy, mint a többiek. Ez azt mutatja, hogy mennyire megtisztelsz egy lányt és hogy nem mindenkivel állsz le az utca szélén. Ne szomorkodj! Csak fel a fejjel! Remélem hasznos tudtam lenni!
2018. okt. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Valamint igen, nekem is hosszabb, vállig érő hajam van. Mindig ápolt, csak ez még hozzátesz a lányos archoz, viszont nem szívesen vállnék meg tőle.

A lányokkal meg mindig kedves vagyok, nem a szex a fő célom, de hát 1x majd csak összejön.

Felpontoztam mindenkit!

2018. okt. 25. 15:23
 6/7 anonim ***** válasza:

Hülyeséget kérdezel. Az lenne gáz ha ennyi idősen NEM lennénk szüzek :D Bár a mai világba ez a menő, de aki többet akar pár alkalomnál az ágyba az szerintem addig maradjon szűz még le nem "telepszik" valaki mellett :D Nekem ez lehetetlen, mert még ha lányos arcom lenne, de a depresszió jobban megett. Ráadásul eleve annyi plázaribi van, hol érdekelnek itt már valakit az érzések stb.. Nem érdemes ezzel foglalkozni, mert csak a csalódás jöhet belőle, a másik megoldásom meg az öngyilkosság. De egyik se a leg "jobb" :D De ilyeneket ne kérdezz, mert szerintem rohadtul nem a külső miatt kell hogy szeressenek, nem?

Gl

2018. okt. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6- 17F kimaradt
2018. okt. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!