Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha senkinek sem tetszem,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha senkinek sem tetszem, akkor nem lesz pasim sem?

Figyelt kérdés
Valahogy mindenki azt mondja, hogy nem vagyok csúnya, vagy azt, hogy minden rendben van velem, csak nem tetszek neki. Én átlagosnak tartom magamat, ezért nem is értem, hogy eddig miért nem találtam olyat, akinek tetszenék. Lehet, hogy emiatt nem lesz pasim?
2018. márc. 29. 10:27
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Lesz majd, nyugi. Addig is foglalkozhatsz értelmesebb dolgokkal, mint a "pasizás".
2018. márc. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Mádár0218 ***** válasza:

Elég kevés infót adtál meg magadról, személyiség, alkat, miket szeretsz?


- Nem feltétlen van olyan a közeledben aki, eltudná veled képzeli az életét.


- Vagy van csak félénk és emiatt nem mer lépni


Majd lesz valaki - sablon szöveg xD


19/F

2018. márc. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nekem a lányok mondják folyton ezt!😂De am nem csak külsőre lehet nem tetszeni valakinek...Lehet az ok a stílusod(pl:öltözködés viselkedés stb) vagy az hogy nem ilyen lányokhoz vonzódik belsőre.Mindenesetre:pacsi sorstárs!✋ 18/f
2018. márc. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!