Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem tetszem senkinek sem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tetszem senkinek sem?

Figyelt kérdés

Már hosszú-hosszú hónapok óta próbálkozom a fiúknál, de folyamatosan csak visszautasítanak...

Külsőmen is változtattam most 2x is és még mindig folyamatosan csak visszautasítást kapok.

Eddig póló meg egy ing volt rajtam aztán most átmentem rock stílusú öltözetbe.Baseball sapkát is hordok mert a hajam kiengedve ilyan lenne mintha meg sem fésűlködtem volna és olyan igénytelenül néznék ki.

Próbálkoztam személyesen az utcán, próbálkoztam.a suliban, próbálkoztam közösségi oldalakon (különféle oldalakon) de csak folyamatos visszautasítást kapok és még mindig szeretnék magam mellé egy barátot.Dagadt vagyok és ha lefogynék szerintem akkor sem találnék magamnak barátot.Mondjuk osztályban van nálam sokkal-sokkal dagadtabb lány mint én... És igazából én nem sminkelem magam.

Nem tudok lefogyni mert nincs bennem annyi akarat hogy végig csináljam, ami érdekes az az hogy máshoz pedig van akaraterőm, pl álmom megvalósításához pedig elérhetetlennek tűnt.

Sokat ismerkedem de nem tetszem senkinek sem.Több mint 1 éve volt mikor volt valakim és én nagyon vágyom valakire aki boldoggá tesz engem.

Belsőmre pedig azt mondják hogy jó fej vagyok és vicces.Nem értem, az én alkatommal is biztosan lehet fiút találni de nem tudom hogy pont ez lenne a baj velem...



#fiú #lány #tetszés ##plátóiszerelem
2017. okt. 26. 10:24
 1/5 A kérdező kommentje:
Ui: 16/L
2017. okt. 26. 10:25
 2/5 anonim ***** válasza:
Hány kiló vagy és milyen magas?
2017. okt. 26. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha most beírod, hogy 45 kilós vagy és dagadt, lefejelem magam.
2017. okt. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 tizen válasza:
azért próbálkozz tovább, néha csak idő kérdése.. utcán idegen fiút is leszólítottál?
2017. okt. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szia! Szerintem sose add fel. Biztosan fogsz találni valakit előbb-utóbb. Ami fontos, mindig, mindenre legyél nyitott, állj optimistán az élethez, és ne görcsölj rá! Én most épp válás után vagyok, és szintén ismerkedni próbálok, ami így, hogy van már egy kislányom rettentő lehetetlen dolog, de valamikor összejön, ahogy neked is :) És sajnos igaz a közhely: legnagyobb eséllyel akkor és ott, ahol és amikor nem számítasz rá, velem is így volt anno. Fel a fejjel, szorítok :) F/28
2017. okt. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!