Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha senkinek sem tetszem,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha senkinek sem tetszem, akkor nem lesz pasim sem?

Figyelt kérdés
Valahogy mindenki azt mondja, hogy nem vagyok csúnya, vagy azt, hogy minden rendben van velem, csak nem tetszek neki. Én átlagosnak tartom magamat, ezért nem is értem, hogy eddig miért nem találtam olyat, akinek tetszenék. Lehet, hogy emiatt nem lesz pasim?
2018. márc. 29. 10:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
26%
Talán túl magasak az elvárásaid a fiúkkal szemben (válogatsz)
2018. márc. 29. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem válogatok, mivel nincs is miből válogatni. xD
2018. márc. 29. 10:31
 3/13 anonim ***** válasza:
Vagy nem akarnak téged megsérgeni,azért mondják hogy nem vagy csúnya..finoman fogalmaztak.Vagy túl nyuszik,nem mernek veled kezdeni..
2018. márc. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
22%
Rakd ki a csöcsöd és pucsíts. Egyből lesz pasid.
2018. márc. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
4-es, én nem felszínes pasit akarok összeszedni.
2018. márc. 29. 10:38
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
Ha annyira akarnának téged akkor biztos vagyok benne hogy kezdeményeztek volna nálad..De mivel nem vagy nekik elég jó ezért finoman vissza utasítottak azzal hogy minden rendben van veled,nem vagy csúnya stöbbi..Ezek mind csak kifogások mert nem vagy elég jó számukra XD
2018. márc. 29. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:

Szia!


Nem tudom, hogy hány éves vagy, de szerintem még elég fiatal. Én idén leszek 21 és nagyon sokáig ugyanebben a helyzetben voltam, mint te. Mindig is az átlagos megjelenésű lányok közé tartoztam, most sem feltűnősködöm. Nem érdekeltem a fiúkat, de szerintem, ha veled egykorú fiúktól kérdezed meg, mit gondolnak a külsődről, nem fognak, mert még nem is tudnak őszintén válaszolni. Nem úgy néznek még rád, ahogy te azt szeretnéd. Egyébként pedig, másokkal ne foglalkozz, mindig akkor történnek a legjobb dolgok, amikor nem is várnád! :) Tehát butaság az, hogy soha senkinek nem fogsz tetszeni és nem lesz barátod, ha épp olyan kedvedben vagy, nézz csak körül, milyen lányoknak vannak pasijaik! ;) Remélem segítettem kicsit.

2018. márc. 29. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ha képet tudnál mutatni akkor esetleg lehet hogy tudnánk segíteni...
2018. márc. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerintem az a baj h átlagosnak tartod magad és ezt megérzik mások is (ha kimondod, akkor meg megtudják). Ne tartsd magadat átlagembernek, éreztesd önmagaddal h ebben és ebben jobb vagyok mint az átlag (magadnak mondogathatod is, másnak ne nagyon, mert beképzeltnek hisznek majd). Próbálj meg egyéniség lenni (nem kopasz, vagy lilahajú esetleg punkra gondolok). Akkor hátha sikerülni fog!
2018. márc. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
72%
Üdv a körben 😂
2018. márc. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!