Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem tetszem senkinek?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tetszem senkinek? Vagy csak nem veszem észre?

Figyelt kérdés

A fiúk nem vesznek észre, nem néznek meg, soha nem jött még oda hozzám senki ismerkedési szándékkal, vagy nem flörtöltek velem, az utcán sem veszem észre, hogy valaki úgy végigmérne/bámulna, hogy hmm szép csaj... Fiúkkal tényleg maximum a 'haveri' viszony, semmi több.

Nem vagyok csúnya azt hiszem, az arcom legalábbis szabályos, szépnek mondják, az alakom is oké, és csinosan igyekszem öltözni.

Igaz nem járok bulizni, de sok ismerősöm van, sok közülük fiú, mégsem tűntem fel senkinek.

Nem is arról van szó, lehet, hogy ha valakivel összebarátkozunk semmi hátsó szándékkal, akkor egy idő után kialakul vonzalom, de én azt hiányolom, hogy valaki kezdeményezzen nálam, csak az alapján, hogy rámnéz, látja a mosolyom, első benyomás stb, és kedve legyen odajönni hozzám... Az, hogy megnézzen legalább egy-két korombeli srác, vagy tetszek valakinek.


Nahh nem akartam ilyen nyávogósra, remélem azért át tudtam adni, anélkül, hogy ilyen figyeleméhes r**bancnak tűnjek, mert igazából egyáltalán nem zavar, hogy nem lógnak rajtam fürtökben a pasik, hanem az, hogy senki nincs akinek tetszenék, aki közeledne, udvarolna, flörtölne stb stb...

16/L



2018. febr. 1. 22:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
67%

"A fiúk nem vesznek észre, nem néznek meg, soha nem jött még oda hozzám senki ismerkedési szándékkal, vagy nem flörtöltek velem, az utcán sem veszem észre, hogy valaki úgy végigmérne/bámulna, hogy hmm szép csaj..."


Ennek inkább örülj. Semmi jó nincs abban, ha vadidegenek szólítanak le utcán, a bámulás meg bunkóság. Fura vágyaid vannak..

2018. febr. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Első! Miért lenne fura? Nem azt írta, hogy erőszakolják meg, hanem csak önbizalomnövelő lenne, ha valaki kezdeményezne nála. Szerintem ez teljesen normális.
2018. febr. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
27%
#2: Ebből a lányból sugárzik a megfelelési vágy, ne add már alá a lovat. Az ilyeneket lehet egy mosollyal az ágyig csábítani, mert végtelenül naivak, csak mert valaki végre elkezdett érdeklődni felőlük. Csak ne legyen igazam.
2018. febr. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
51%
Valószinüleg sok srácnak bejössz, csak félnek kezdeményezni. Én sem merek odamenni kezdeményezni egy olyan lánynál aki tetszik, mert félek a visszautasitástól. Esetleg megprobálhatnál te kezdeményezni valakinél aki bejön.
2018. febr. 1. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
58%
Tuti van, aki udvarol, csak őket meg te sz-rod le :D
2018. febr. 2. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
A helyetekben nem félnék a visszautasítástól. Attól, hogy valakinek nem kellesz, még nem leszel tőle kevesebb :D F
2018. febr. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
79%
16 évesen hozzám sem sok srác jött oda. Azt hiszem, hogy kettő, akik az utcán szólítottak le és bár helyesek voltak, elküldtem őket kedvesen. Most 18 vagyok és látom, hogy sokaknak tetszem, sokan odajönnek hozzám, de egyik sem akar kapcsolatot, szóval... Tudom, hogy ez kétségbeejtő tud lenni, az ember nagyon vágyik arra, hogy tetsszen valakinek, aki neki is tetszik, de el fog jönni, hidd el. Nekem is nehéz volt kivárni a srácokat, akikkel randiztam (bár egyikkel sem jártam) és még mindig várom azt, akit őszintén szerethetek, de 16 és 18 évesen még igazán sok időnk van. Nyugodj meg. Én is mindent 18 évesen csináltam először, ami a fiúkat illeti, és azt gondolom, hogy jobb is, hogy nem korábban történt.
2018. febr. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
De szerintem lány és fiú között nincs barátság! De ezt mindenki másképp gondolja.Ne keseredj el engem sem szoktak megnézni a Fiúk,csak egymásra nézünk qz osztálytársaimmal,iskolatársaimmal. Ha érdekel,hogy Én mit gondolok erről,minden kérdésedre el mondom a véleményem,tanács adás,ha barátot keresel akkor én itt vagyok. Nyugodtan Írj nekem privátban ! Várom ! Üdvözlettel: Niki
2018. febr. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Hát erre így nem lehet semmit mondani.

Küldj képet üzenetben és mondok véleményt.

2018. febr. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
#7: Szóval csak megdugattad magad,de kapcsolatod még nem volt 😊
2018. febr. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!