Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan "csajozzak"?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok, már szeretnék barátnőt, viszont nincs hozzá elég merszem.

Nem vagyok egy visszahúzódó típus, vannak barátaim, nem vagyok nokedli, egoista picit, nem vagyok antiszociális. Kiszemelte(i)m van(nak) viszont nem merek lépni...voltam már lánnyal (buli után, buliban stb.) nem egyszer, viszont így nem megy (józanon :DD).

(Olvastam azt is, hogy az önbizalom hiány a pénisz méretétől eredhet, kijelentem azzal nincs gond...)


2018. febr. 21. 19:14
 1/5 A kérdező kommentje:
A konkrét kérdés lemaradt, hogyan szerezzek elég önbizalmat a lépéshez?
2018. febr. 21. 19:15
 2/5 anonim ***** válasza:
78%
Itt fejben vannak a gondok.
2018. febr. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Onbizalmat a sikerelmenyek adnak, szal kerdezd meg a kiszemeltedet h eljon e veled randira, ehez azert nem kell diploma.
2018. febr. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Légy férfi, beszélj vele sokat és kérdezd meg, lenne-e kedve elmenni veled valahova.

15/l

2018. febr. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha kell dumálófél gyakorolni, plusz aki nem ver kupán táskával a rossz csajozó dumáért, írj XD

15/L

2018. febr. 22. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!