Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan "csajozzak"?

Figyelt kérdés
Hogyan ismerkedjek egy lánnyal? Mit mondjak neki? Aztán hogyan tovább? Miről beszélgessek vele? Egyáltalán nem tudok ismerkedni barátaim is csak 2-3 van 16/f
2016. nov. 8. 20:02
 1/10 anonim ***** válasza:
63%
Pech barátom. Üdv köztünk. Kekszet ?
2016. nov. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Légy üdvözölve testvérem! Nekem sem megy az ismerkedés, ezért inkább neten próbálkoztam és ott sokkal könnyebb mint élőben :D Élőben egyáltalán nem megy a "csajozás" de neten már sikerült barátnőt találni többször is
2016. nov. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nagyon aranyosak vagytok :D
2016. nov. 8. 21:14
 4/10 anonim ***** válasza:
Egyszerű, menj oda és beszélj.
2016. nov. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Épp az a problémám hogy nem tudom miről beszélek egy lánnyal akit feladatok szedni..
2016. nov. 8. 22:42
 6/10 anonim ***** válasza:
60%
Találd fel magad, van már neten egy csomó oldal, hogy hogyan csajozz, ha nem tudsz mit mondani. De kétlem, hogy 16 év alatt ne lenne annyi élményed, tapasztalatod, gondolatod, érzésed stb. amiről ne tudnál valakivel elbeszélgetni legalább pár órát. :)
2016. nov. 9. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mindig valami alappal kezd pl.:Szia mit olvasol/melyik a kedvenc filmed/szineszed. Utana ha valaszol es beszel tovabb bokolj egyet pl.: szep a szemed. Hajad. A lanyok kifejezetten szeretik ha megerto vagy es te is szidod azt akit ok utalnak. Pl.: tok szararc volt hogy 1est adott szerintem jol feleltel.
2016. nov. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi a tippet
2016. nov. 9. 21:38
 9/10 anonim válasza:
Szia, nekem is pont ilyen problemaim vannak, ha gondolod irj, hatha tudunk egymasnak tanacsot adni (en lany vagyok ezert gondolom).
2016. nov. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nekem az van, hogy sok barátom van mert már 7éve ugyanabba a sulibajárunk és sokat találkozunk, beszélgetünk. De újak nem jönnek. Csajozni meg még nem is bróbáltam. 13 éves fiú VOK
2016. nov. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!