Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy csajozzak majd az új...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy csajozzak majd az új Iphone 7-esemmel?

Figyelt kérdés

eddig sosem voltam menő a lányok körében, telefonom egyébként ilyen gagyi alsókategóriás volt mindig is, de most úgy tűnik kapok egy Iphone 7-est! csajom eddig sose volt, na de most ez egy óriási lehetőség számomra, haverom azt mondta az Iphone többet ér, mint ha tökéletes a tested vagy jóképű vagy.

de az abaj, hogy az, hogy Iphone-om van nincs kiírva a homlokomra, mindig legyen a kezemben? vagy vegyem elő mindig amikor csaj van a közelben? a lényeg, hogy észrevegyék, de hogy tudnám ezt elérni? mert hihetik egy régi iphone-nak is, de nekem az kell hogy legdmenőbbnek higgyék, mivel az is!

"szia, tegnap vettem az új Iphone 7-et, kiszeretném próbálni rajta a szelfit egy szép lánnyal, benne lennél?"

ez szerintetek nyerő duma lesz?


2016. szept. 13. 17:56
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
93%
le se fogjak szarni a gagyi ájfón 7-esed, ha nincs egy ugyanekkora bmw-d mellé :DD
2016. szept. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
68%
Nem olvastam vegig de ugy szajba banalak h anyaddal egyut doglenel meg iphone 7 kutya geeeccii szopd ki a viperamat
2016. szept. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:
pff..mert nyilván egy diáknak már van autója
2016. szept. 13. 17:58
 4/34 anonim ***** válasza:
75%
miért ne lehetne?
2016. szept. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim válasza:
92%

attól, hogy jó telód van attól még nem leszel menő. Sőt engem kimondottan irritálnak az ilyen figurák.

17l

2016. szept. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
88%
az iphone 7 is ugyanolyan fos mint a többi iphone,apróságokat fejlesztgetnek csak rajt aztán ez kerül 250 ezerbe? egy mostmár 4 magos 12 megapixeles 2000 mah aksis telefon? az enyém 8 magos,13 megapixeles rohadt jó kamerájú az aksija 4 napig bírja az android talán 2 havonta igényel újraindítást és menő vagyok? nem... rohadtul nem ez számít,menő vagyok mert van egy jó gitárom? nem ugyanúgy leszarnak,nem ez kell egy csajnak,akinek igen azzal ne számíts 2 hét kavarásnál többre mert lesz egy nálad menőbb srác akinél szintén lesz "menőbb" nekem is van csajom,de nincs iphoneom,se felnyalt hajam,nem vagyok izmos,jó azért nem 1 lánynak vagyok bejövős kinézetre de úgy látom neked fogalmad nincs arról mi az a párkapcsolat,szerelem,és az a fajta életfelfogás amit ma mindenki leszar,mert bulizik aztán 15 év múlva meg sír hogy semmit nem ért el max pénze van meg álbarátai
2016. szept. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim válasza:
0%
#5 te is a lúzerek csapatát erősíted?
2016. szept. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:
mert 17 évesnek mégis miért lenne? ne legyél már hülye..jah vagy már ilyen lehetetlen elvárások is vannak?
2016. szept. 13. 18:05
 9/34 anonim ***** válasza:
100%

Így:


[link]

2016. szept. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
84%
Pocsomet nyald ki iphone 7
2016. szept. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!