Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy csajozzak majd az új...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy csajozzak majd az új Iphone 7-esemmel?

Figyelt kérdés

eddig sosem voltam menő a lányok körében, telefonom egyébként ilyen gagyi alsókategóriás volt mindig is, de most úgy tűnik kapok egy Iphone 7-est! csajom eddig sose volt, na de most ez egy óriási lehetőség számomra, haverom azt mondta az Iphone többet ér, mint ha tökéletes a tested vagy jóképű vagy.

de az abaj, hogy az, hogy Iphone-om van nincs kiírva a homlokomra, mindig legyen a kezemben? vagy vegyem elő mindig amikor csaj van a közelben? a lényeg, hogy észrevegyék, de hogy tudnám ezt elérni? mert hihetik egy régi iphone-nak is, de nekem az kell hogy legdmenőbbnek higgyék, mivel az is!

"szia, tegnap vettem az új Iphone 7-et, kiszeretném próbálni rajta a szelfit egy szép lánnyal, benne lennél?"

ez szerintetek nyerő duma lesz?


2016. szept. 13. 17:56
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
78%
Elmondom neked hogy én 15 éves létemre nem járok bulikba,nem iszok,nem dohányzom és nem füvezek,nem öltözködöm kihívóan,nincs kint a mellem,sem a fenekem és még sincs senkim :) Ilyenkor én is kérdezhetném hogy hol vannak a normális fiúk,nem csak azok akiknek csak szexre kellenék....Tényleg úgy gondolod hogy a normális lány legenda?Akkor tévedtél mert vannak,nem is kevés csak nem jó helyen keresed őket :)
2016. szept. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
78%

Huuu, basszus annyira jó hogy attól mert van nèhány lány akik az iphonera buknak már mindannyiónkat egy kalap alá vesztek, ès azt hiszitek, hogy egy iphone többbet èr mint a belső-külső. Ha mellèm odaállnál ès el kezdenèd ecsetelni hogy milyen jó az új telód jó nagy ívben leszarnám, mert ha beszèlgetek valakivel ne a telefonját nyomkodja már. Ès a legmenőbb srácok sem csak az iphone miatt lettek menők, ès nagyon naív vagy, ha azt hiszed hogy erre ugranak majd a csajok. Èn nem leszólni akarlak, csak megírom a vèlemènyem, ès az a bajom, hogy manapság a legtöbb fiú olyan hogy a telefon a kezükben ès azt várják hogy körèjük gyűljenek a lányok csodálni ezt a "csodás találmányt", mintha ben lenne ilyen minden 2. menőzni akaró srácnak. Gratula ;).

15/L

2016. szept. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
75%

"és ne kezd azt, hogy kedvesnek kell lenned, mert eddig nem vált be"


Nem csak, de nyilván ha egy paraszt vagy, az sem lesz nyerő. A rendes lányok kis hétköznapi dolgokra is odafigyelnek, mint humorérzék, magabiztosság, kisugárzás, egy kis intelligencia sem hátrány... nem, nem nagyképűség, csak bízz magadban, látszódjon rajtad, hogy tudod mit szeretnél, hogy el akarod érni a célod. Ehhez hasonló dolgok is beválhatnak.


Tudom, klisés baromságnak fogod gondolni, mégis azt tapasztalom, hogy működik.

2016. szept. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
74%
Először is, miért ne lehetne valakinek autója diákként? Nekem nem egy osztálytársamnak van, mert inkább arra gyűjtöttek, nem méregdrága telefonra, amit aztán ha leejtesz annyi is neki. Nyilván nem milliós kocsikra kell gondolni, meg dolgoznak is mellette. Nem értem miért kell lefikázni azokat a nőket, akik azt mondják, hogy nem telefonnal kell hódítani stb, miközben teljesen igazuk van! Hidd el, a mai világban többre mész a jó modorral és figyelmességgel, mint akármilyen csúcs szuper telefonnal!Könnyebben találnál barátnőt, bár hozzáteszem, hogy aki a külsőségekre megy, azzal nem lesz gondod. Lehet akármilyen drága telefonod, ha te attól értéktelen maradsz. Az nem tesz nagyobbá :) Apropó, azon kívül mit tudsz felmutatni? Órákon át fogsz róla beszélni?
2016. szept. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
52%
Most itt lehet oltani a kérdezőt de könyörgöm senkinek nem esett le a szarkazmus és a pient agyúság (ha már egyáltalán vagy ilyen szó) És persze emiatt is lehetne oltani de minek csak itt páran annyira tudatlanok, hogy nem ismerik a szarkazmust ...
2016. szept. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
68%

Olyan, hogy "pient", olyan biztosan nincs.


Olyan, hogy hülye ember, olyan van. 2016 van, és sajnos el tudom képzelni, hogy a kérdező ezt komolyan gondolja... de ne legyen igazam.

2016. szept. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
68%

lol, egy 200k-s telóval mit akarsz menőzni? 200k az ló..sz

ha direkt ezek a qrvák kellenek, bentley meg rolex.

ha arra nem telik akkor egy szakadt audi/bmw is megteszi, de az nem a 10/10-es qrva lesz.

2016. szept. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
68%

Le kell rá töteni egy randi appot. Így lehet csajozni egy telefonal. Az iPhone 7-es melegeknek is biztos van ilyen app.

Ha a telefont akarod reklámozni akkor vegyél egy pólót azzal a felirattal hogy "nekem iPhone 7-esem van és azta milyen menő vagyok" és abban menjél mindenhová. Biztos nagyon jó lesz.

2016. szept. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim válasza:
nos édes fiam, te vagy tényleg ilyen hülye vagy, mint a segg vagy nagyon szeretsz trollkodni :)
2016. szept. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
Belehuzom a farkamat az ajfonodba! Utaba meg teged is ra huzlak
2016. szept. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!