Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy csajozzak be ha nemnagyon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy csajozzak be ha nemnagyon mozdulok ki otthonról?

Figyelt kérdés
Na szóval az lenne,hogy nem vagyok valami nagyon csajozógép elég szerény vagyok és eddig csak 2csaj tetszett egy volt osztálytársam meg egy villamossal utazó lány az utóbinál kimaradt a szemkontaktus és szerintem ott csesztem el a közeledést es mikor kezdeményeztem (nem vagyok leblokkolós típus)de szószerint 3mondat után megált a folyamat meg láttam rajta hogy nem igazán jövök be neki.Az elsőről inkább nem beszélnék.Ugyhogy sztem még nem nagyon ért engem "kudarc"de mégis csak jo lenne egy lány aki elennék.Mint mondtam nem vagyok nagy csajozógép Úgyhogy anyi lehetőségem van hogy a villamoson hazáig közöségi terekre (sétálóutsza,pláza ilyenek)szoktam járni de szórakozóhely kilőve még egyszer se voltam.Úgyhogy kíváncsi lennék a véleményetekre hogy ti mihez kezdenétek ilyen helyzetben. Üdv 16f

2016. júl. 17. 21:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
ott van az internet. Vagy töltsd le a tindert a telódra. Bár az inkább szexpartner kereső, de ahogy elnézem neked akár az is megfelelne.
2016. júl. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
NemNemNem szeretnék szexpartnert keresni az Online társkeresőkre meg amúgyis 18evtől engeednek be de azér kösz hogy válaszoltál.
2016. júl. 17. 21:31
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Van randi oldal 16 éves kortol irj ha mondjam a nevét
2016. júl. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
3as nekem írd!:D
2016. júl. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Na úgy látom eltértünk az internetes társkeresés felé kérlek Segítsetek már valami normális dolgot mondani hogy,hogy találjak a leirtak alpján egy megfelelő lányt kérlek :)
2016. júl. 17. 22:41
 6/6 anonim ***** válasza:

Holnap leírom a tapasztalataimat. :D


16/f

2017. jan. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!