Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csajozzak?

Figyelt kérdés
14/F sportos es eleg okos vagyok

2017. jan. 9. 20:58
 1/3 anonim ***** válasza:
82%
És akkor ilyenekhez nem szabad trollkodni mi?? Mert aztán ez az idióta barom megér egy nomrális választ, ha annyi esze sincs, hogy végig gondolja, nem azért de te tényleg ennyire buta ember vagy?????? Én tényleg trollkodni jövök ide, mert egyszerűen szánalmas, hogy mennyire sok az idióta, akik megállás nélkül lökik az ilyet és észre sem veszik, hogy valami nem stimmel, hahó öcsi van oda vent valaki?? Vagy már csak a mély és végtelen sötétség kacsintgat vissza? Ha olyan k*va okos vagy és SPOROTS, akkor találd ki, hogy hogyan csajozz, majd FUSS a lány után!!
2017. jan. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ezzel nagyon sokat leírtál magadról.

Elég nehéz így segíteni.

Ne haragudj, de szerintem maga a kérdés értelmetlen.

De megpróbálok rá választ adni.

Legyél kedves a lányokkal, ha jó a humorod az egy + előny, légy önmagad. Szerintem ezek a legfontosabb dolgok. :)

Sok sikert!

2017. jan. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Chopen ***** válasza:
Egyelőre inkább még sehogy, mindenki jobban jár.
2017. jan. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!