Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szeretne tőlem?

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel egy hónapja ismerkedek mindennap ír(napközben és reggel 'jó reggelt' üziket...minden héten kétszer találkozunk is..de nem fogja megváltoztatni kezem nem ér hozzám vagy semmi olyat nem tesz amire azt mondhatnám na ez akkor több mint barátság...egyszer kijött hozzánk és hozott nekem rózsát na ekkor azt hittem végre lép de nem ennek már 2 hete.. és jelenleg fogalmam sincs mi van köztünk..hogy jöhetnék rá mit szeretne tőlem? Vagy nekem mit kellene tennem? 18/L

2017. okt. 31. 11:31
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
Elvileg nincs senkije
2017. nov. 2. 20:38
 22/23 A kérdező kommentje:
Szerintem ez veszett ügy hisz mostmár egy hete nem találkoztunk én hiába akartam és egyre ritkábban ír is.. értem én hogy dolgozik de hát akkor is.
2017. nov. 4. 15:08
 23/23 anonim ***** válasza:
És te mit akarsz? Fóliát meg tokot az iPhonodra?
2017. nov. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!