Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Most mit szeretne tőlem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit szeretne tőlem?

Figyelt kérdés

8.osok vagyunk, osztálytársak

Van egy fiú

Nekem nagyon bejön

Azt hiszi, hogy a legjobb fiú barátom

Az is volt

De beleszerettem

De nagyon

Utálom azokat a napokat amikpr nem láthatom, már félek a nyáriszünettől, és a jövő évtől(mert csak évfolyanmtársak leszünk)

Állandóan ölelgetjük egymást

Ma megdicsérte az illatom, a melltartopantomat birizgálta hatulrol, lanyok tudjak mire gondolok

Olyan polo van neha rajtam, amin ilyen flitterek vannak, es ha felhuzod akkor megváltozik a minta

Egyfolytában ezt birizgálja(mert annyira kellemes érzés)tehat igy kb.a hasamat simogatja

Annyira jó érzés amikor megölel❤❤❤

Na de mindegy is

Eléggé keresi a társaságom

DE

Én úgy tudom, hogy más tetszik neki, régebben erről 0-24 ben képes volt beszélni, de most már egyáltalán nem vagy egy hónapja

Mi lehet köztünk?


2017. márc. 27. 16:27
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem szeretnék beléd hamis érzéseket táplálni, ezért nem is akarok semmilyen komoly dolgot mondani. Ez igazából a barátságotok "minőségéről" szól. Ez attól függ milyen közel vagytok egymáshoz, mennyire vagytok mély barátságban, mert a legjobb barát sok mindent jelenthet.


De ha az én véleményemet kérdezed, szerintem bejössz neki, de ha van egy fiú ismerősöd, akkor feltétlenül kérdezd meg a helyzetről, még is csak egy fajtásukról van szó ;)

2017. márc. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!