Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szeretne tőlem valamit?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretne tőlem valamit?

Figyelt kérdés

Van egy fiú aki nagyon tetszik nekem. Az ikertesóm is irogat vele.

Erre megkérdezte a tesóm hogy kedvelem-e és a tesóm aut mondta igen.

Azt mondta hogy ő is kedvel engem meg hogy nagyon szépnek talál, meg azt írta hogy eltudná képzelni hogy járna velem.

A tesóm biztatja hogy jöjjön oda hozzám a szünetbe, oda jön és egyfolytába néz engem de nem mond semmit viszzont a legjobbarátnőmmel elkezd beszélni meg a tesómmal is. A tesóm oda szokot menni hozzá hogy jöjjön már oda hozzám de csak rángatja a vállát!

Amikor megprobálok vele beszélni akkor inkább oda megy a barátjaihoz és onnan figyel.

Nem tudom hogy én csinálok-e valamit rosszul vagy csak játszadozik.

Egyfolytába néz meg probál néha hozzám érni mondjuk hogy arréb lök vagy valami.

Légyszíves válaszoljatok minnél hamarabb mert nem tudom hogy mitcsinálok rosszul!



2017. márc. 15. 15:59
 1/1 anonim ***** válasza:
Te semmit sem csinálsz rosszul,ha annyira szeretne veled járni,majd ő kezdeményez. Addig is lehet,hogy filózik,de nem biztos a dolgában.
2017. márc. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!