Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szeretne tőlem valamit?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretne tőlem valamit?

Figyelt kérdés

Van egy fiú aki nagyon tetszik nekem.

Egyszer elhivott suli itán higy csináljunk valamit. Elmondta hogy tetszettem neki néha megfogta a kezem vagy a lábam. Egyfolytába arról kérdezet hogy volt már-e pasim vagy hogy milyen fiúk jönnek be nekem meg hogy ha engem most valaki megkérdezne hogy járnák e vele mitmondanék stb.

Akkor elmondta nekem hogy rengeteg lánnyal ír és higy mindegyik olyan szép meghogy közte meg az egyik lány között lehet higy van valami.Erre megkérdeztem hogy akkor miért nem azzal a lánnyal van most hanem velem és csak annyit mondot hogy,, mert ''.

Mikor haza értem kaptam tőle egy üzenetet hogy nagyon megbántotam hogy rajta kivűl más fiúkkal is írok meg hogy ő akart volna tőlem valamit.Persze másnap iskolában rám se köszönt meg hozzám se szólt. A barátnőimmel egyfolytában beszélgetet csak engem közösitet ki.

Három nap múlva már én is haragudtam rá hogy ilyen hülyeség miatt haragszik meg mert azt irta a legjobb barátnőmnek hkgy szereti. Aztán felhivot engem de direkt nem vettem fel. Aztám felhívta a tesóm hogy beszélni szeretne velem meghogy mondani akar valamit. Persze én nem beszéltem vele. Aztán rám írt hogy már az örületbe kergetem és hogy mostmár örökre utál engem . Én erre azt irtam hogy ő se érdekel többé. Erre azt írta hogy de én peddig tetszek neki és hogy ez nekem ez biztos mindegy. Én nagyon meglepődtem úgyhogy csak annyit írtam hogy persze. Egész végig probálta nekem mondani hogy tetszek neki. Én persze nem hittem el neki aztán felhívot hogy mi bajom van. Elmondtam neki hogy zavart hogy azt írta a barátnőmnek hogy szeretlek. Azt mondta hogy nem gondolta komolyan. Meg még azt modta hogy semmit nem gondol komolyan ahova bem írja oda hogy komolyan gondolom. Megkérdeztem tőle hogy mikor azt írta nekem higy tetszek neki azt komolyan gondolta-e azt modta hogy nagyon szép vagyok meg hogy nagyon kedves stb de rengeteg lány közűl egyet választani elég nehéz szóval nem gondolta komolyan. Most akkor mivan mit akar tőlem vagy mit vár el ?

14 évesek vagyunk



2017. márc. 25. 10:04
 1/1 anonim ***** válasza:
Páva csicska a srác... Ne törődj vele...Az ilyenek halált érdemelnek...már bocs❤
2017. márc. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!