Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szeretne tőlem?

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel egy hónapja ismerkedek mindennap ír(napközben és reggel 'jó reggelt' üziket...minden héten kétszer találkozunk is..de nem fogja megváltoztatni kezem nem ér hozzám vagy semmi olyat nem tesz amire azt mondhatnám na ez akkor több mint barátság...egyszer kijött hozzánk és hozott nekem rózsát na ekkor azt hittem végre lép de nem ennek már 2 hete.. és jelenleg fogalmam sincs mi van köztünk..hogy jöhetnék rá mit szeretne tőlem? Vagy nekem mit kellene tennem? 18/L

2017. okt. 31. 11:31
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

"Lehet én nem vagyok túl nyitott felé...de ilyen a személyiségem zárkózott és nagyon félénk..:/"

De ő szeret és elfogad téged ezek szerint őelőtte nem kell félénknek szégyellősnek lenned, előtte adhatod önmagadat

2017. okt. 31. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségeket.:) Én is szeretnék tőle többet mert rettentően türelmes értelmes és figyelmes is velem és remélem sikerül össze szednem a bátorságomat
2017. okt. 31. 13:43
 13/23 A kérdező kommentje:
Csak ő sokkal tapasztaltabb mint én és attól tartok ha megtudja akkor tovább lép.. hiszen nekem semmi tapasztalatom sincs ezen a területen
2017. okt. 31. 13:48
 14/23 anonim ***** válasza:
Viszont szeret téged, tetszel neki! :)
2017. okt. 31. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
ha szeret téged, nem érdekli, hogy nem volt senkid, az számít, hogy perpillanat egymást szeretitek, nem?
2017. okt. 31. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Remélem
2017. nov. 1. 03:30
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
A fiú még nem találta meg a tökeit. Ha akarsz tőle valamit, segítened kell neki megkeresni, mert addig folyamatosan rettegni fog a pofára eséstől. Tudod, rá is férne! Hadd tanulja meg végre, hogy ha akar valamit az életben, akkor azért tenni is kell.
2017. nov. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim válasza:
Valoszinuleg tetszel neki es nem akarja elsietni a dolgokat vagy feloske. Mondanam h vard meg meg lep de ha nem akkor legy bator es lepj!
2017. nov. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm 😊
2017. nov. 2. 19:11
 20/23 anonim ***** válasza:
van valakije csak teged is meg akar szezni.
2017. nov. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!