Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szeretne tőlem?

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel egy hónapja ismerkedek mindennap ír(napközben és reggel 'jó reggelt' üziket...minden héten kétszer találkozunk is..de nem fogja megváltoztatni kezem nem ér hozzám vagy semmi olyat nem tesz amire azt mondhatnám na ez akkor több mint barátság...egyszer kijött hozzánk és hozott nekem rózsát na ekkor azt hittem végre lép de nem ennek már 2 hete.. és jelenleg fogalmam sincs mi van köztünk..hogy jöhetnék rá mit szeretne tőlem? Vagy nekem mit kellene tennem? 18/L

2017. okt. 31. 11:31
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Biztos valami baráti rózsa volt.:D

Komolyan... Mire vársz még? Talán mutasd ki te is, hogy kedveled őt, mert szerintem nem egyértelmű!

2017. okt. 31. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Hogy mutassam ki? És mi van ha ő nem még sem?
2017. okt. 31. 11:46
 3/23 anonim ***** válasza:

"És mi van ha ő nem még sem?"

Hülyeség lvl 999999999999999999999999999999999999999

2017. okt. 31. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
De hát azóta eltelt 2 hét..nekem még sose volt barátom így nem tudom hogy van ez vagy mit kell tenni
2017. okt. 31. 12:04
 5/23 anonim ***** válasza:
Egy barátnak nem visz az ember rózsát, az egy nagyon erős célzás akart lenni a részéről... Azt írtad, hogy nem fogja meg a kezed - hát fogd meg te az övét! Első lépésnek ez megteszi. Aztán ha erre nem reagál, akkor kénytelen leszel beszélni vele, amitől nyilván félsz, és szerintem ő is, és ezért nem teszi.
2017. okt. 31. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Csak úgy spontán fogjam meg a kezét? De nem a fiúnak kellene lépnie?
2017. okt. 31. 12:41
 7/23 anonim ***** válasza:
Hagyjuk ezt a hülyeséget, hogy mit kell! Szeretnél tőle valamit vagy nem? Ha ő nem lép, akkor rajtad a sor, de már mondtam, a rózsa egy elég erős gesztus volt a részérő, szóval nem tudom mit vársz. De fordítsuk meg a dolgot... Mit tettél eddig, amiből sejtheti, hogy van nálad esélye? Hogy viselkedtél vele?
2017. okt. 31. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Lehet én nem vagyok túl nyitott felé...de ilyen a személyiségem zárkózott és nagyon félénk..:/
2017. okt. 31. 13:06
 9/23 anonim ***** válasza:
Ezért mondtam, hogy fogd meg a kezét egy olyan alkalomkor amikor együtt sétáltok valahova, mert egy rózsa után ez nem nagy dolog. Később valamelyikőtöknek utána meg kell tennie egy következő, nagyobb lépést, remélem, sikerül majd összeszedni hozzá a bátorságot. Mindketten kedvelitek a másikat mégsem történik köztetek semmi... Te beletörődnél ebbe?
2017. okt. 31. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha tetszik,akkor valahogy tudasd vele, éreztesd vele,hogy nem hiába vár rád; ha meg nem tetszik, akkor mondd meg neki, hogy ő nagyon aranyos fiú, meg minden, de sajnos nem az eseted, de reméled, talál valakit, akivel majd összeillik. Szerintem eléggé nyilvánvalóan te tetszel neki mindenképpen. Miért olyan hihetetlen ez, hogy tetszel valakinek? Bízzál már , higgyél már magadban kicsit jobban! Szóval valahogy jelezni kéne felé, amiből egyértelműen leszűri, hogyha ő is a te eseted. Ha meg még nem érzed magad késznek egy párkapcsolatra, akkor mondd el azt neki. Őszintén, nyíltan. És akkor vagy vár rád, vagy kiver a fejéből és esetleg keres mást is. De ha bejön neked, akkor ne szivasd már, hogy nem teszel, nem lépsz semmit! Ő már megtette az első lépéseket feléd, ha jól értem, ha akarsz, akkor közeledj te is őfelé.
2017. okt. 31. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!