Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez mindig?!

Figyelt kérdés
Mivel nincs baratnom ezert szoktam neha eloben probalkozni hatha vegre ram talal a boldogsag. Na de most jon a lenyeg. Akarhol odamegyek park, padhoz, varosban nyilvanos helyen, bevasarlokozpontba , utcan ahol latok egy lanyt aki bejon stb. Az van hogy mindig csak furcsaljak, nem ertik, huzzak a szemoldokuket es mindig lekoppintanak. De oszinten miert kell igy reagalni? Manapsag mar ez megszokott sokan igy csinaljak. Ebbe mi a fura?? Hogy csinaljam elobe hogy szimpi legyek? A modszeremen mindig valtoztattam egyszer kedves maskor nem de mindig csak furcsaltak meg meglepodtek folyton.. 20 vagyok velem egykoruakhoz mentem mindig oda nem vagyok kulsoleg sem egy "csunya" gyerek pedig.. Stilusom rendben, magas is vagyok ezert nem ertem... :/ latom h beszelgetnek minden jott ment fiuval es ez elszomorit. Neten azert nemakarok mert 10,1 ha osszejon meg mar ott is leirtam mar mindenkinek az eletemet.. Tanacsok? Johet barkitol.. :/
2017. okt. 28. 23:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, meg lessz és interneten is nyugodtan próbálkozhatsz, nekem most van alakulóban egy kapcsolatom, egy lánnyal interneten, és ami furcsa, egy online játékban ismertem meg 1 és fél éve, most pedig érdeklődni kezdett felém, 16 évesek vagyunk, de a kérdésedre tanácsot adni, menj valami nem olyan publikus helyre, például, könyvtár, vagy olyan helyre, amit te szeretsz, és ott találni fogsz valakit, de a normális lányok legtöbbször, félénkek is, egyébként van kivétel, a lényeg az, hogy sikerülni fog, ha akarod. Ha valami kellene, írj privátba és én szívesen válaszolok
2017. okt. 28. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
En azert nem jatekbol ismerekedek hanem komolyabban eloben leszolitasokkal, de azert jo tanacs, bar egy kicsit idosebbek hozzaszolasara lennek kivancsi pl 20,23
2017. okt. 29. 00:07
 3/3 anonim ***** válasza:

Az alapvetően hibás érv, hogy mások is csinálnak ilyet. Annyi mindent csinál rengeteg ember, amit amúgy nem kéne, néha ráadásul még többségbe is kerülnek, és ettől azt hiszik, hogy igazuk van...


Azzal nincs semmi gond, ha az utcán próbálsz ismerkedni, csak kérdés, hogy hogyan teszed. Te belülről nehezen tudod megítélni, ha valamit rosszul csinálsz (pl. túl nyomulós vagy), mert nyilván úgy viselkedsz, ahogy szerinted jó, de nem biztos, hogy mások szerint is úgy a jó.


"Stilusom rendben, magas is vagyok" - A stílus megítélése szubjektív, a magasság pedig nem valami jolly joker, amitől mindenkinek kelleni fogsz, ez preferencia kérdése. Ezeken kívül amúgy még rengeteg más tényező is szerepet játszik.


Ha meg szeretnéd beszélni a részleteket ezzel kapcsolatban, írj privátot!


21/F

2017. okt. 29. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!