Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ronda fejem van, mit tegyek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ronda fejem van, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Kiskorom óta túlsúlyos voltam, mint később kiderült betegség miatt, azóta viszonylag lefogytam de az arcom még mindig undorító, hajam is vékony szálú, mindenre alkalmatlan, ráadásul szemüveges is vagyok, így összességében amikor belenézek a tükörbe hányni tudnék a fejemtől.


Éppen ezért soha nem volt párkapcsolatom, eleinte próbálkoztam online is és való életben is de nem jártam sikerrel, most már megértem hogy azért mert ocsmány fejem van, de mit tudnék ezzel kezdeni?


Vagy ha valaki ronda akkor neki muszáj egyedül maradnia egész életében?


Tényleg bármilyen segítségnek örülnék mert már felemészt a magány.


19/f


szept. 14. 12:08
 1/6 anonim ***** válasza:
21%
Keress sok pénzt
szept. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szemüveg helyett van kontaktlencse, az arcodra pedig biztosan van valamilyen szépészeti beavatkozás.
szept. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Gyúrd ki magad, önbizalmadnak is jót tesz. Te tutira nem vagy ronda, csak nincs önbizalmad és csak hülye picsáknál próbálkoztál. Kizárt, hogy ronda lennél.
szept. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
42%
Keresd másba a boldogságod, ha van hobbid az egy hatalmas bónusz, hiszen élhetsz annak, tanulj és stb, aztán majd talán találkozol eggyel aki normális. Nem vagy egyedül, az egész világon brutális mértékben növekszik a fiatal férfiak szüzességi aránya, a mai lányoknak már csakis a legjobb brokkoli meg csúszdahajú fuckboyok a megfelelőek, de ez annak is köszönhető, hogy több figyelmet kapnak mint amennyit valóban érnek. Magadat ne utáld, én több idősebb nő szerint is jóképű fiatalember vagyok, mégis a korosztályomba a lányok telibeszartak, tehát teljesen mindegy, hogy nem vagy a legjobb, vagy mégannyira nem vagy a legjobb az eredmény ugyanaz.
szept. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha ez számít nekem pont a szemüveges srácok jönnek be. Edzőterem, haj növesztés esetleg és egy arcodhoz passzoló keretes szemüveg. De ami a legfontosabb: önbizalom. Ez minden amire szükséged van.
szept. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Bekecs Béla ***** válasza:
Sok penz az olyan ferfiak, mint a noknek az alapozo
tegnapelőtt 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!