Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan beszéljek vele?

Figyelt kérdés
Van a sulimban egy csaj, alattam jár egyel, viszont nem nagyon járkál ki a folyosóra, nem nagyon tudok vele kommunikálni személyesen, suli után meg nincs esélyem elkapni mert átlagban 8 óráink vannak, nekik csak 6-7. Facebookon rá tudnék írni, de nem tudom mivel, mit írjak neki, csak úgy full random hülyeséget meg nem akarok benyögni, "szia cica van gazdád" vagy hasonló REMEK szövegek. Egyszóval szarok az esélyeim, még ha vissza is írna, nem vagyok valami vonzó alkat, de igazából itt a főbb probléma a leszólítás. Valaki, esetleg valami tipp?
szept. 14. 18:10
 1/5 anonim ***** válasza:
36%

Van egy tuti tipp.

Azt írd, amire gondolsz!

szept. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
53%
Szia, hogy kezdődött a tanéved?
szept. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
hát arra gondolok hogy szívesen megismerném, de ez olyan tolakodó szerintem így első mondatnak.
szept. 14. 20:43
 4/5 anonim ***** válasza:

valóban

elijesztheted vele

szept. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
53%

Azért rosszak pl. a "Szia, hogy kezdődött a tanéved?", mert válaszol rá 2 szóban és rohanhatsz ide vissza, hogy mi legyen a második mondatod.


Ha normálisan vagy, akkor van 30% esélyed, hogy jól alakul.

Igen, ez 70% pofára esést jelent, de mindig jobb, mint a 100%. Márpedig 100%, ha nem teszel semmit, mert más majd meg meri szólítani.

szept. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!