Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem jövök be a lányoknak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem jövök be a lányoknak?

Figyelt kérdés
Nem rég lettem 16, és eddig 1 barátnőm volt és az se mostanában. Az a gond nincsnek a legjobb külső tulajdonsagaim, 165cm magas vagyok, vekonyabb alkat, szemuveges. Viszont ugy gondolom belső értékeim a korosztályomhoz képest sokkal jobb. De ezek szerint az senkinek nem számit? Mit tudnátok tanácsolni? Van valaki akinek ez a külső nem zavaró?

#Parkedeses
szept. 8. 12:49
 1/8 anonim ***** válasza:
83%

Az alapján, amit leírtál, nem tudunk nyilatkozni a külsőddel kapcsolatban

De amit javasolnék: találd meg a stílusod öltözködés terén, és egy frizurát, ami illik hozzád

" De ezek szerint az senkinek nem számit?" 16 évesen hátad mögött egy kapcsolattal nem tudom miért gondolkodsz így

szept. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne ezen a témán pörögj mert pont emiatt nincs kapcsolatod. A kapcsolati lehetőségek akkor jönnek mikor már nincs szükséged rá nem vagy ráfüggve. Kezdj el mondjuk sportolni az picit növelheti az esélyeidet, járj el programokra ismerj meg minnél több embert s hidd el egy idő után lesz. Plusz mivel te vagy a "férfi" ezért fontos hogy finoman, de te kezdeményezz! (Azért írom le mert manapság már azt hiszik nem muszáj mert majd a csaj megteszi, de hidd el nem fogja) És fontos, hogy ne nyomulj! Figyeld meg a jeleket próbálj finoman közeledni, de ha látod hogy nem jön be neki a dolog akkor hagyd a francba. (Ezt is csak azért írom mert gyakran nem szoktak érteni a nem-ből sem)


Hozzá tenném még fiatal vagy ahhoz hogy már ilyeneken kattogj, előtted az élet jön amikor jön. (Hozzátenném veled egykorú vagyok mielőtt még azt hinnéd, hogy egy öreg nagymama osztja itt neked az észt)

szept. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha 26 évesen írtad volna ki ezt a kérdést akkor azt mondom oké, de 16 évesen semmi baj nincs azzal, hogy most nincs barátnőd, főleg ha volt már:D


Kép nélkül nehéz megmondani milyen a külsőd, de ha ezekre figyelsz szerintem nem lehet gond:

-mindig alaposan tisztálkodj, a zsíros bőr nem vonzó

-használj dezodort

-figyelj arra, a hajad ne legyen zsíros és válassz egy hozzád illő hajstílust

-ruháid lehetőleg legyenek tiszták, vasaltak

-ha van lehetőség rá akár újíts be pár hozzád illő ruhadarabbal

-legyen önbizalmad

-kezdj el sportolni (ez önbizalmat is ad, főleg ha küzdősport)

-ne félj kezdeményezni, de érezd hol a határ



Sok sikert ;)

szept. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
78%

Alacsony vagy.

A belső értékek nem látszanak.

szept. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Alacsony vagy kicsit ez is lehet a gond.

De ha elég önbizalmad van, nyiss lányok felé ne várd hogy ők nyissanak feléd és így van esélyed

szept. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Soha ne pazarold az idődet egy lány lenyűgözésére
szept. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Add szimplán magad, mert semmilyen párkapcsolat nem ér annyit hogy változz. Add magad, magadnak felelj meg, növeld az önbizalmad, és csináld azt ami érdekel
szept. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek
szept. 8. 20:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!